Zamansız tasarımların öncü markası Kelebek Mobilya, Giona Koleksiyonu ile konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Koleksiyonda kullanılan doğal ahşap, modern renkler, keten kumaş, evlere dingin ve sofistike bir hava katarken, TV ünitesi, salon, yatak ve yemek odası takımlarına fonksiyonellik, ince detaylarla veriliyor. 

Salonların vazgeçilmezi olmaya aday 

Her zaman trend olan kaz ayağı deseni, nubuk ve ketenin uyumuyla ön plana çıkan Giona Salon Takımı, spor, bir o kadar da lüks görüntüsüyle salonların vazgeçilmezi olmaya aday oluyor. Konfor ve şıklığın bir araya getirildiği takım, dayanıklılığıyla da en zorlu ev sahiplerinin üstesinden sorunsuzca gelebiliyor. Siyah ve ceviz ayak alternatifleri ile evlere mükemmel bir görünüm katacak Giona Salon Takımı, koltuk alt bazasında bulunan farklı renk ve kumaş kombinasyonu seçeneğiyle zevkleriniz doğrultusunda tercih imkânı da sağlıyor. Soft sünger özelliğinin pocket yay ile pocket comfort sistemindeki birleşimi, koltuklara maksimum konfor sağlıyor. Üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan takım, yatak olabiliyor, yüksek koltuk ayakları temizliği kolaylaştırıyor. Giona Salon Takımı ile rahatlığı salonlarınıza taşıyabilir, süet kumaşlarıyla da salonunuzla göz kamaştırabilirsiniz.

Tasarım anlayışını baştan aşağı değiştiriyor

Giona koleksiyonun renkleri ve çizgilerinin tüm detaylarına kodlandığı Giona Yatak Odası Takımı, tasarım anlayışını baştan aşağı değiştiriyor. Ahşap ve ketenin ağırlıkta olduğu takım; şifonyer ve komodinde kullanılan beyaz ve antrasit gri renkleriyle kontrastın uyumunu gözler önüne seriyor. Yatakta köşeli tasarım kullanılırken, yuvarlak ayna detayları takımın kalite havasını daha da yukarı çekiyor. Beyaz, antrasit gri ve ahşabın geçişli bir şekilde kullanıldığı dolaplar, geniş bir iç hacim sunuyor. 5 ve 6 kapılı ya da sürgülü dolap seçeneklerinin sunulduğu takım, tarzını ve ihtiyaçlarını kişiselleştirmek isteyenlere en güzel alternatif oluyor. 

Yalınlık ve Sadelik Bir Arada Yalınlık ve Sadelik Bir Arada

Kullanıcılara seçme özgürlüğü sunuyor

Açılır masası, konsolu ve sandalyeleriyle Giona tarzını yaşamak isteyenler için tasarlanan Giona Yemek Odası Takımı, tasarımındaki keskin çizgileriyle kendini belli ediyor. Doğal ahşapla üretilen masa, keten detayların yer aldığı sandalyeler takımın merkezinde yer alırken, Giona renklerinin yer aldığı konsol, takımı eşsiz zarafeti ile tamamlıyor. Ayna detayları ise takımın en şık yemeklere dahi eşlik edebileceğine gönderme yapıyor. Sabit masa ve meşe ayaklı sandalye alternatiflerinin de sunulduğu Giona Yemek Odası Takımı, kullanıcılara seçme özgürlüğü de sunuyor.  

 Dekorasyonu kendi etrafında şekillendiriyor

Yatay ve dikey tasarımlarla hayat bulan Giona TV Ünitesi, rafları ve modülleriyle dekorasyonu kendi etrafında şekillendiriyor. Kullanıcılarına geniş bir saklama alanı da sunan ünite, yakaladığı harmoniyle televizyon seyrini daha da artırıyor. Meşe ayaklı TV ünitesi, raf,   üst geniş kapaklı modül ve üst dar kapaklı modülün yer aldığı takım, doğal ahşap, beyaz ve grinin uyumunun gözler önüne serildiği yeni bir sanat eseri gibi salonlardaki yerini alıyor. 

Giona Salon Takımı, Giona Yemek Odası Takımı, Giona TV Ünitesi ve Giona Yatak Odası Takımı’nın yer aldığı koleksiyonda; kitaplık, orta ve zigon sehpa gibi tamamlayıcı parçalar da yer alıyor. Giona koleksiyonu ile evinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız size en yakın Kelebek Mobilya mağazasına gelebilir veya www.kelebek.com/tr’yi ziyaret edebilirsiniz.