Doğanın dilinden konuşan mekânlar 

Vision ailesinin ahşap dekorları Garden Meşe ve Bilbao, doğal dokusu ile hemen her tarza uyum sağlarken, canlı renk tonuyla dikkat çeken Belmonte mekânda sıcak bir atmosfer yaratmak isteyenler için ideal tercihi oluşturuyor. Ascona doğal rengi ve dokusu kadar kolay işlenebilen yapısıyla, Alpine kalıpların dışında dekorasyon çözümlerinde gösterdiği üstün performansla, özel bir dokuya sahip Navarro ise mutfak, banyo vb. kullanım alanlarındaki yüksek dayanımı ile öne çıkıyor. Kendine has rengiyle yaratıcılığını göstermek isteyenler için ideal bir seçim olan Cabana ve yaydığı pozitif enerjiyle çalışma alanlarına verimlilik, evlere huzur katan Argos ise özellikle koyu tonlardan vazgeçmeyenlere hitap ediyor. 

Tabut Evlere Çelik Kafes Tabut Evlere Çelik Kafes

Yaratıcılığı tetikleyen renk ve dokular

Fantazi dekorlardan Marmol ve Luanda, mermerin asaletini ahşabın sıcaklığıyla buluşturuyor. Yumuşak renk tonuyla uygulandığı mekâna ferah ve rahatlatıcı bir hava katan Spring, bahar esintisini yaşam alanlarına taşımak için ideal bir seçenek sunuyor. Düz dekorlardan Costa ise yumuşak renk tonuyla yaşadığı mekâna pozitif bir hava katmak isteyenlerin tercihini oluşturuyor. 

Uyum ve konfor ön planda

Ahşap dekor grubunun yeni üyesi Atlas Çam, her mevsim koşuluna kolayca uyum sağlayan çam ağacının zarif, güçlü ve estetik dokusunu yaşam alanlarına taşıyor. Yeni düz dekor Almond ise açık ve nötr rengiyle, yaşam alanlarında ferahlık hissi arayanların tercihini oluşturuyor. 

Zamansız, uzun ömürlü şıklık

Duvardan mobilyaya mekânın her noktasına yenilikçi bir dokunuş katan Vision dekoratif paneller, tasarımcıların ve dekorasyon merkalılarının hayallerindeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürmesine yardımcı oluyor. Mobilya, dekoratif panel, raf ve duvar panelleri, laminat kaplama, folyo, mutfak ve ofis mobilyaları gibi çok çeşitli ürünlere uygulanabilen Vision panel koleksiyonu, estetik görünümü kadar dayanıklı yapısıyla da dikkat çekiyor.