Her döneme uygun trend ürünleriyle yaşam alanlarınıza anlam katan Evidea, ilkbahar renklerini evlerinize getiriyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden Evidea, ilkbaharaözel uygun fiyatlı yeni ürünleriyle sizleri bekliyor.Keyifli yaşamalanları, modern banyolar, kullanışlı mutfaklar ve şık sofralar içinbirbirinden farklı ürünlerle hayalinizdeki eve kavuşacak ve baharın yenileyenenerjisini hissedeceksiniz.

Seramiksan, Teras ve Balkonları Konforlu ve Güvenli Alanlara Dönüştürüyor! Seramiksan, Teras ve Balkonları Konforlu ve Güvenli Alanlara Dönüştürüyor!

Evidea’nın ilkbahar renklerini evinizetaşıdığı ürünleriyle, kendinize ve misafirlerinize rengarenk sofralarhazırlayacak, farklı objelerle banyonuzu modern bir havaya sokacaksınız. En çokvakit geçirdiğiniz salonlarınızı keyifli bir yaşam alanına çevirirkenmutfağınız için en iyi yardımcıları yine Evidea’da bulacaksınız.

Şık sofralarınızda yer vereceğiniz yemektakımlarından, huzurlu uykulara dalacağınız pastel tonlarda nevresimtakımlarına; bambu banyo takımlarından yumuşacık bornoz ve havlulara; mutfağınızınen becerikli yardımcıları elektrikli ev aletlerinden, pişirme gereçlerine; yaşamalanlarınıza fonksiyonellik katacak tamamlayıcı mobilyalardan, detaylarla tarzınızıyansıtacağınız halılara, perdelere, kırlentlere, abajurlara kadar her şey bu bahardada Evidea’da sizi bekliyor.

Bahar coşkusunu evinize yansıtmak için keyiflive ferah Evidea mağazalarına ve Evidea.com’a uğramayı unutmayın…