Havaların ısınması ve yaz aylarının gelişi ile bahçe mobilyalarına olan ilgi her geçen gün artarken estetik, konforlu ve kaliteli tasarımlarıyla fark yaratan Tepe Home; 2022 sezonunda da bahçe koleksiyonuyla da ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor.

Geniş ürün gamı ile her zevke hitap eden, yenilikçi çizgisiyle fonksiyonel çözümleri estetik tasarım detaylarıyla buluşturan Tepe Home; havaların ısınması ile birlikte bahçe mobilyalarına artan talebi, birbirinden şık bahçe mobilyaları ve geniş aksesuar çeşitliliği ile karşılıyor.

Dünya genelinde etkisini gösteren pandemi sonrası bahçeli evlere artan talebin dış mekân mobilyalarına olan talebi de doğru orantılı olarak artırdığını dile getiren Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, tüketicinin açık havada geçirilen zamanı daha keyifli hale getirecek mobilyalara ihtiyaç duyduğunu belirtti. “Havaların ısınmasını heyecanla bekleyenlerin odağında bahçe mobilyaları var.” diyen Çapan, günün her saatinde kendine zaman ayırmak, günün yorgunluğunu atmak, sevdikleriyle vakit geçirirken açık havanın tadını çıkarmak isteyenler için estetiği ve konforu bir arada sunan Tepe Home bahçe koleksiyonunun zengin çeşitliliğinin müşterilerin dikkatini çektiğini söyledi.  Tepe Home mağazalarında ve web sitelerinde bahçe mobilyalarının tüketicilerinin beğenisine sunulduğunu belirten Levent Çapan, bahçede kullanılan aksesuar ve tamamlayıcı ürünlerin de tüm Tepe Home mağazaları ve tepehome.com.tr’de yerlerini aldığını belirtti.

Modüler Estetiğin Banyodaki İz Düşümü Modüler Estetiğin Banyodaki İz Düşümü

Özgün aksesuar seçenekleri ve kaliteli bahçe mobilyalarıyla evlerin konforu bahçelere taşınıyor

“Doğa ile iç içe bir ortamda en çok aranılan unsurun rahatlık olduğunu gözlemleyerek takımlarımızda müşterilerimizin açık havada kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak tüm detayların yer almasına özen gösteriyoruz.” açıklamasında bulunan Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Geniş alanlara özel ürünlerin yanı sıra; modüler, minimal, kullanışlı ürünler ve keyifli kullanım imkânı sunan salıncaklar da 2022 bahçe koleksiyonumuzda yerlerini alıyor.” dedi. Bahçe mobilyalarının uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının da müşterilerin en önemli beklentilerinden biri olduğunu belirten Çapan “Her zaman olduğu gibi bahçe mobilyalarında da kalite önceliğimiz olmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı. 

Masa, sandalye, koltuk takımı, salıncak, şemsiye ve şezlong gibi seçeneklerin de yer aldığı bahçe koleksiyonu ile zengin bir ürün gamı sunan Tepe Home; vazo, masa üstü şömine, kırlent, şömine ve barbekünün yanı sıra bench, sehpa, çiçeklik, fener gibi tamamlayıcı ürünleri ile de bahçe ve balkonlarda yaratıcı konseptler oluşturulmasına olanak tanıyor.

En iyisini hak edenler için sunduğu özgün tasarımları ve kalitelisiyle fark yaratan Tepe Home; bahçe mobilyalarında geçerli peşinde %25 indirim fırsatını tüm mağazaları ve www.tepehome.com.tr’de    müşterileri ile buluşturuyor.