Pandemi döneminde kazanılan bazı alışkanlıkların kalıcı olarak tüketici tercihlerini değiştirdiğini belirten Levent Çapan, doğaya ve açık havaya olan özlemin çoğalması ile bahçe ve balkonların evin en önemli alanları olmaya başladığını söyledi.

Değişen tüketici alışkanlıkları doğrultusunda ürün gamlarını genişlettiklerine dikkati çeken Çapan, temiz havada daha fazla zaman geçirilmesine olanak sağlayan konforu ve estetiği bir arada sunan ürünlerin öneminin arttığının altını çizdi.

Bahçe koleksiyonlarının mağazalarında ve web sitelerinde tüketicilerinin beğenisine sunulmaya başlandığını belirten Çapan “Soğuk bir kışın ardından havaların ısınmasını heyecanla bekleyenlerin odağında bahçe mobilyaları var.

Kendine zaman ayırmak, günün yorgunluğunu atmak, sevdikleriyle vakit geçirmek, açık havanın tadını çıkarmak isteyenleri memnun edecek Tepe Home bahçe mobilyaları, her ihtiyaca cevap veren zengin ürün yelpazesiyle müşterilerimizle buluşuyor” dedi.

 “Bahçe mobilyalarının uzun ömürlü ve dayanıklı olması tercih sebebi”

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan, “Artık balkonlu veya bahçeli konutlara olan ilginin yoğun olarak arttığını gözlemliyoruz. Bu durumla paralel olarak bahçe mobilyalarına olan talep de her geçen gün yükseliş gösteriyor.

Tepe Home olarak bahçe mobilyalarına yönelik öncelikli amacımız farklı metrekarelere uyum sağlayabilecek geniş bir ürün gamı sunarak tüm ihtiyaçlara ve zevklere hitap edebilmek.

Doğa ile iç içe bir ortamda en çok aranılan unsurun rahatlık olduğunu gözlemleyerek takımlarımızda müşterilerimizin açık havada daha çok vakit geçirmelerini sağlayacak tüm detayların yer almasına özen gösteriyoruz. 

Aynı zamanda istenildiğinde kolayca hareket edebilen, modüler, minimal, kullanışlı ürünler ve keyifli kullanım imkânı sunan salıncaklar da 2022 bahçe koleksiyonumuzda yerlerini aldı.

Ek olarak, bahçe mobilyasının uzun ömürlü ve dayanıklı olması da müşterilerin en önemli beklentilerinden biridir.

Parke Modasında Meşe Yılı Parke Modasında Meşe Yılı

Bundan dolayı her zaman olduğu gibi bahçe mobilyalarında da kalite önceliğimiz olmaya devam ediyor” diyerek sözlerini noktaladı.

Her zevke göre yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlar sunan Tepe Home, bu sezon da birbirinden şık bahçe mobilyalarıyla evlerin konforunu ve estetiğini açık alanlara taşıyor. 

Sıcacık sohbetlere eşlik eden bahçe ve balkon takımlarının yanı sıra farklı dekorasyon detaylarını da düşünen Tepe Home, bahçe aksesuarı çeşitliliği ile de açık havanın keyfine şıklık katıyor. 

Editör: Emlak Zirvesi