Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenler için bankalardan yeni dönem için uygun finansman teklifleri sunulmaya başladı. Mevduat bankalarının yüksek faiz oranları ile kredi vermelerinin ardından katılım bankaları da harekete geçti.

Faizsiz finansman seçenekleriyle hizmet sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, sıfır konut alımına yönelik faizsiz ve sadece uygun kâr oranları ile finansman sağlıyor. Başvuru şartlarını sağlayanlar uygun ödeme koşulları ile diledikleri miktarda konut kredisini rahatlıkla kullanabilecekler.

FAİZSİZ 400 BİN LİRA KONUT KREDİSİ FIRSATI!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ev satın almak isteyenlere en uygun konut kredisi seçenekleri sunuluyor. Dijital Konut Finansmanı kapsamında yapılan örnek hesaplamada 400.000 TL konut kredisi için en uygun kâr oranları hesaplanıyor.

Örnek ödeme tablosuna göre, 400.000 lira konut finansmanı için 120 ay vadede yüzde 2,25 kâr oranları hesaplanıyor. Bu kapsamda aylık 9.669 lira taksitle rahatça kredi geri ödemesi yapılabilecek. Kolay başvuru kanallarını kullanarak vatandaşların konut satın almak için en uygun finansman modelinden yararlanması sağlanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Albaraka Türk’ün konut finansmanı seçenekleri arasında avantajlı kampanyalar yer alıyor. Bu kapsamda en uygun oranlardan faydalanarak finansman kullanmak isteyenlerin belirli şartları sağlamaları gerekecek. Konut sahibi olmak isteyenlerin Albaraka Türk Katılım Bankası finansman kampanyasından yararlanmak için bazı şartları sağlamaları gerekiyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansman seçenekleri başvuru şartları ise kısaca şöyle:

18 yaşını tamamlamış olmak,

Kimlik kartı, gelir belgesi, maaş bordrosu, net maaş tutarını gösteren iş yeri onaylı belge gibi istenen tüm evrakın ibraz edilmesi,

Ön değerlendirme ve ekspertiz sürecinin tamamlanması vb.

Konut Kredisi Faizleri Yükseldi Konut Kredisi Faizleri Yükseldi

Kullanılacak kredinin aylık taksit oranlarının ödenebileceğine dair gelir durumunun yeterli olması Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı seçeneklerinden yararlanmak için yeterli olmaktadır.  

Editör: Emlak Zirvesi