Çankaya Belediyesi emlak ve çevre temizlik vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerine 2023 yılı ödemelerinin son tarihin 30 Kasım olduğunu hatırlattı.

Vatandaşların faizle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihi kaçırmadan ödemeleri konusunda uyarıda bulunan Çankaya Belediyesi, vatandaşlara banka ve belediyenin internet sayfasından çevrim içi vezne yoluyla da ödeme imkanı sunuyor.

E-BELEDİYE VE BANKA YOLUYLA ÖDEME İMKANI

Çankayalı vergi mükellefleri, tahsilat bürolarının yanı sıra belediyenin internet sayfasından ve Halkbank şubelerinden 30 Kasım’a kadar 7/24 ödemelerini yapabilecek.

Vatandaşlar, semtlerde bulunan tahsilat bürolarında hafta içi 08.00 ile 16.00 saatleri arasında ve Kızılay’da bulunan Çankaya Belediye Başkanlığı binası ile Çayyolu Hizmet Binası’nda 08.00 ile 17.00 saatleri arasında vergilerini yatırabilecek.

Bina Tamamlama Sigortası Kapsamı Genişletildi Bina Tamamlama Sigortası Kapsamı Genişletildi

Belediyenin Kızılay’da bulunan Başkanlık Binası vezneleri ve Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2924 Cadde No:1’de bulunan Çayyolu Hizmet Binası vezneleri hafta sonu da 09.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Editör: Emlak Zirvesi