Güçlenen bayilik ağı ve verimlilik odaklı sistemi ile emlak sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilerin gözbebeği haline gelen MABEL, bayilik verimliliğine dayanan yaklaşımı ile bir dünya markası olmayı hedefliyor.

EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı

Nitelikli büyüme hedefi ile tüm Türkiye’den gelen başvurulara yanıt veren MABEL Kurumsal Emlak Zinciri bu günler de tüm ülkede emlak sektöründe adından söz ettiren güçlü bir marka olmayı başardı.

Özellikle sektöre girmeyi düşünen girişimcilere destekler sunmanın yanı sıra kadın girişimcileri sektöre kazandırmayı ayrı bir hassasiyetle değerlendiriyor.

Sektörde ter döken başarılı Emlak Danışman ve Bayilerine, yıl içinde düzenlediği törenlerle ödüllerini sunan MABEL, 11 Kasım 2023 Cumartesi akşamı düzenlediği organizasyonla yine markanın yıldızlarını ödüllendirdi. MABEL Ailesi, konuklar ve basının davetli olarak katıldığı gece Ramada Wyndham Giresun’da hayata geçirildi.

Kazançlı bir gelecek için profesyonel ve kurumsal bir emlak markası ile yeni iş kurmak isteyenler www.mabelgayirmenkul.com adresinden yeni bayilere sağlanan tüm avantajlı hizmetleri inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirler.
 

Editör: Emlak Zirvesi