Yemek hazırlama, pişirme ve yeme alanını tek bir tezgahta bulunduran Mira mutfak modeli, tasarımındaki entegre ürünler ile maksimum faydayı minimum alanda buluşturuyor. Ocak üzerinde bulunan aspiratörü; kesme tahtası, bıçaklık, süzgeç ve yıkama bölmelerine sahip geniş evyesi; tezgah altı şaraplığı ile Mira modeli her köşe ve dolap depolama alanı olarak değerlendiriliyor.

Mega kentlerin vazgeçilmez tercihi olan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Mira mutfak modeli, dar alan kavramını işlevsellikle genişletiyor.

Her zevk ve tarza hitap eden tasarımlarıyla dikkat çeken Bodrum Mutfak Mobilya, birbirinden farklı mutfak modelleriyle dikkat çekiyor.

Dar ve geniş alanlara yaratıcı ve özgün tasarımlarla farklılık katan Bodrum Mutfak Mobilya, kişiye özel yaptığı tasarımlarla tercih sebebi oluyor. 

Mega kentlere özgü dar alanlı mutfakları sıkıcı ve boğucu bir ortamdan kurtaran Bodrum Mutfak Mobilya, Mira mutfak modeli ile fonksiyonel ve pratik bir kullanım sunuyor.

Ocak üstünde davlumbazı ve şarap dolabı ile alanı yaratıcı şekilde kullanan Bodrum Mutfak Mobilya’nın Mira mutfak modelinde tüm köşe ve dolaplar işlevsel bir şekilde değerlendiriliyor.

Hareket alanı kendi ekseninde seyreden, kullanımı kolay ve kapasitesi yüksek Mira Mutfak ile ada kavramı yön değiştiriyor.

Tepe Home’dan Yatak Odanıza Şıklık Katacak Öneri̇ler Tepe Home’dan Yatak Odanıza Şıklık Katacak Öneri̇ler

Göz dolduran evyesi, pişirme, hazırlık ve saklama alanlarının mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştürdüğü Mira mutfak modelinde mutfak yemek yapılan ve yenilen bir ortamdan ilham alanına dönüşüyor.

Editör: Emlak Zirvesi