Sektöre artı değer katan Peli’nin Dibek Kahvesi’nin yumuşak içimini mekânlara taşıyan yeni Loft dekoru Dibek Meşe, yaşamın her alanında göz alıcı çözümler sunuyor.

Peli’nin doğadan ilham alarak tasarladığı seri; yüzeyi, zarifliği, yumuşak ve modern görünümü ile günümüz mekanlarına alternatif oluyor.

Sektöre artı değer katan, doğaya saygılı çözümler üreten Peli’nin, tüketicinin beğenisine sunduğu Loft Koleksiyonu Dibek Meşe, şıklığı ve doğallığı üzerinde barındırıyor. Adını yumuşak bir içimi olan Dibek Kahvesi’nden alan seri, görünümüyle de aynı lezzeti mekanlara kazandırıyor.

Modüler Estetiğin Banyodaki İz Düşümü Modüler Estetiğin Banyodaki İz Düşümü

Her zaman yeniyi, kaliteyi, sıra dışılığı koleksiyonlarına taşıyan Peli’nin, 8 mm kalınlıkta, 15,7 cm en dar ebat ve 129 cm uzunluk ölçüsünde üretilen Loft Serisi, yüzey dokusunun register olma özelliği ile yüzeye temas ettiğiniz anda gerçeklik hissini size veriyor.

Açıktan koyuya doğru uzanan zengin renk seçeneğine yeni bir alternatif ekleyen Loft Koleksiyonu, yeni dekoru Dibek Meşe ile ahşabın yumuşak ve sıcak görünümünü yaşam alanlarınıza taşıyor. AC4 kalitesi ile üretilen koleksiyon yaşam alanlarınızı seçkinleştirirken ofislere, sosyal alanlara, otellere, restoranlara, cafelere, mağazalara da şık çözümler sunuyor.

Yüzeyindeki dokusuyla samimi bir ortam vadeden Loft Koleksiyonu Dibek Meşe Dekoru,  hijyen standartlarını en üst seviyeye taşıyarak ideal zeminler oluşturuyor.