Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’de açık artırma yöntemiyle satışa sunacak

TOKİ, İstanbul, İzmir, Manisa, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak'ta 204 iş yerinin açık artırmayla 1 Eylül 10.30'da açık artırmayla satılacağını açıkladı. Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak. Ayrıca internet üzerinden "www.emlakmuzayede.com.tr" adresinden teklif verilebilecek.

120 AY VADE SUNULUYOR

Alıcılar Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak'ta satışa sunulan işyerlerini yüzde 50 peşinat ve 120 ay vadeyle, Trabzon'daki iş yerlerini yüzde 25 peşinat ve 120 ay vadeyle alabilecek. Bankacılık hizmetleri ise Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek.

TOKİ’den Yüzde 25 İndirim Kampanyası! TOKİ’den Yüzde 25 İndirim Kampanyası!

Başvuru ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Satışla ilgili ayrıntılı bilgilere "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adreslerinden, "444 86 54" ve "0 212 608 15 00" numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.