Ant Yapı tarafından Ege'nin en özel lokasyonlarından Aspat Koyu'nda hayata geçirilen Türkiye’nin ilk Radisson Collection markalı oteli olan Radisson Collection Hotel Bodrum, 12 ay boyunca misafirlerini bekliyor. Radisson Collection Hotel Bodrum, 400 metrelik sahil şeridi boyunca uzanan Bodrum’un en sakin koylarından biri olan Aspat Koyu’nda yer alıyor. Kos Adası’nın tam karşısında yer alan otel, Ege Denizi’nin benzersiz manzarası, Aspat Koyu’nun mikroklima özelliği ve şehrin canlı sosyal hayatına yakınlığı sayesinde saklı bir cennet vaat ediyor.

Orhangazi̇’de Hedef Tiny House Turi̇zmi̇ Orhangazi̇’de Hedef Tiny House Turi̇zmi̇

Otantik yerel etkiyi, yaşayan tasarımı ve canlı sosyal ortamı yansıtan benzersiz ikonik otelde, bir kısmı muhteşem sahil şeridine bir kısmı ise yanı başındaki Anthaven Tekne Parkı ve Anthaven Çarşı meydanına bakan deniz manzaralı balkonlu ve teraslı 80 adet lüks oda ve suit ile hizmet veriyor. Otel misafirleri, Aspat Koyu’nun eşsiz manzarasına sahip özel kumlu plaja, yüzme havuzuna, plaj restoranına, otel restoranı ve barına, fitness merkezine, toplantı ve etkinlik salonlarına ve 1.150 m2’lik alana yayılmış SPA’ya doğrudan erişerek otelin lüks imkanlarından faydalanabiliyor. Otelin geniş SPA’sında ise, içinde özel duş ve jakuzisinin bulunduğu çiftler için bir masaj odası, bir geleneksel hamam, bir buhar odası, bir sauna ve ısıtmalı bir kapalı havuz bulunuyor.

Lezzet düşkünlerini de unutmayan Radisson Collection Hotel Bodrum, BARranco restoran ile konuklarını Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve Peru mutfağından seçkiler ile gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. Ayrıca Radisson Collection Hotel Bodrum’un içinde konumlandığı Anthaven Çarşı’da bulunan yeme içme mekanları da gün boyu muhteşem lezzetler ile hizmet veriyor.

Bodrum’un en gözde koylarından Aspat Koyu’nda yer alan Radisson Collection Hotel Bodrum, misafirlerine sunduğu hizmetleri her alanda genişletmeye devam ediyor. Toplantı ve özel davetler için bünyesine yeni bir alan daha ekleyen otel, Club House ile Aspat Koyu’nun büyüleyici manzarasına karşı etkinlik yapma fırsatı sunuyor. 12 ay boyunca hizmet veren Radisson Collection Hotel Bodrum hem iş hem de özel etkinlikler için misafirlerine kusursuz organizasyon alanları sunuyor.

Düğün, nişan ve toplantılar için de eşsiz seçenekler sunan Radisson Collection Hotel Bodrum, servis odaklı lüks hizmetleriyle tüm etkinliklerin kusursuz bir şekilde sürmesine destek oluyor. Eşsiz marina ve deniz manzarasını buluşturan teras alanında ya da Aspat Koyu’nun uçsuz bucaksız uzanan maviliklerine karşı konumlanan sahil alanında hayata geçirilen etkinlikler unutulmaz anlara dönüşüyor.

Bodrum, yenilenen Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve Antik Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Halikarnas'taki Anıt Mezar da dahil olmak üzere birçok tarihi güzelliğe sahip. Gösterişli Bodrum marinası, Arnavut kaldırımlı arka sokakları, çok sayıda restoran, bar, dükkân ve kültürel etkinlikleriyle Bodrum’un tüm güzelliklerine yakından şahit olacağınız Radisson Collection Hotel Bodrum ayrıca 2021 yılında Time Dergisi tarafından ‘Dünyanın En Muhteşem 100 Yeri’ Listesinde Bodrum’da tercih edilmesi gereken oteller arasında da yer alıyor. 

Editör: Emlak Zirvesi