Emre Hotels, Marmaris’in eşsiz denizi, manzaralı ve konforlu odaları, sahilde yer alan tamamen doğal ürünlerle hazırlanan lezzetlerin servis edildiği restoranıyla yazın en huzurlu ve keyifli tatilini vaad ediyor!

Beklediğimiz yaz mevsimi sonunda geldi! Her sezonda olduğu gibi, bu sezonda Emre Hotels, mavi bayraklı plajı ve iskelesi, Marmaris koy manzaralı odaları, leziz sofraların kurulduğu restoranı ile misafirlerini en güzel ve kaliteli bir şekilde ağırlıyor.  

METT Hotel & Beach Resort Bodrum Soyut Empresyonist Sanatçı Betyy Yaghi’nin Eserlerini Sergileyecek METT Hotel & Beach Resort Bodrum Soyut Empresyonist Sanatçı Betyy Yaghi’nin Eserlerini Sergileyecek

Türkiye’nin en beğenilen 100 otel arasına seçilen Emre Hotels, toplam 291 oda ve 815 yatak kapasitesine sahip 2 otelden oluşuyor. Havuz sevenler için, 1’ i kapalı 4 yetişkin havuzu ile SPA’sı ve Türk hamamı da var. Marmaris’in en güzel sahil şeridinde yer alan Emre Hotels, organik bahçesinde çeşitli yüzlerce meyve ve sebzeyi konaklama boyunca yemeklerinde ve pastane büfelerinde misafirlerine sunuyor. “Mutlu çalışan mutlu misafir” mottosuyla da hizmet veren Emre Hotels’de çalışanların güler yüzüyle tüm misafirler otelden mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Marmaris’in derin, mavi sularında, muhteşem bir hizmet alarak unutulmayacak bir yaz tatili için Emre Hotels’de şimdiden yerinizi ayırtın! 

www.emrehotels.com.tr