Dünya çapında referans alınan inşaat sektörü dergisi ENR’ın (Engineering News Record) tarafından hazırlanan “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi Listesi”nde 2021 yılı itibarıyla 62’nci sırada yer alan Ant Yapı, yurt dışındaki müteahhitlik işlerinin yanı sıra yurt içinde de geliştirdiği nitelikli konut projeleriyle de dikkat çekiyor.

Ant Yapı tarafından İstanbul Beylerbeyinde hayata geçirilecek olan Antteras Nev projesinde ön talepler toplanmaya başladı. Beylerbeyi semtinin tarihi dokusuna uygun olarak tasarlanan Antteras Nev projesi; 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanı sıra 5+1 bahçe ve çatı dubleksleri de bulunduğu boğaz manzaralı toplam 54 lüks konuttan oluşuyor.

Yu Group, Maslak Dream by NEW INN ile Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirecek Yu Group, Maslak Dream by NEW INN ile Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirecek

Sosyal donatıları arasında özel barbekü alanı, çocuk oyun alanı, havuz ve spor alanları da yer aldığı projede metrekare satış fiyatları 6 bin dolardan başlıyor.