Projeye yönelik bilgi veren The Most Bodrum Yalıkavak Pazarlama Sorumlusu Timuçin Dandin şu bilgileri paylaştı:

Emlak Konut THY Yenişehir Kuraları Ne Zaman? Emlak Konut THY Yenişehir Kuraları Ne Zaman?

“Denize 250 metre mesafedeki The Most Bodrum Yalıkavak'ta 47 özel bağımsız bölüm yer alıyor. Bodrum mimarisine uygun inşa edilen ultra lüks taş evlerden oluşacak projede, 3 adet tek katlı malikane bulunuyor. Kesintisiz panoramik deniz manzarasına sahip projedeki, kendi bahçesi ve havuzu bulunan müstakil ve 3 odalı villaların sayısı ise 20. Ayrıca 8 ana bloktaki toplam 24 residence daire de ortak alandaki havuz, kafe ve otoparkı kullanabiliyor; residence, concierge ve özel temizlik hizmetlerinden yararlanabiliyor."

LANSMAN ÖNCESİ SATIN ALMA AVANTAJI

Hem oturmak isteyenler hem de yatırımcılar için kazançlı bir proje olduğunun altını çizen Dandin, “USG İnşaat, 15 yıllık deneyimi ve kurumsal güvencesiyle taahhüt ve sanayi projelerinin yanı sıra, markalı konut projeleri geliştiriyor. Kaliteye önem veriyor, insanlara değer katacak nitelikli yaşam alanları üretmek için çalışıyoruz. Premium hizmet ve konfor anlayışımızla geliştirdiğimiz lokasyon bazlı markalı projelerin en son örneği de Bodrum Yalıkavak'taki The Most" ifadelerini kullandı.

Dandin, “Bodrum Yalıkavak'ta tapusu hazır inşası devam eden projemizde, lansman öncesinde avantajlı fiyatlardan yararlanma olanağı bulunuyor. Sunduğumuz benzersiz yaşam ayrıcalıklarına peşin ya da vadeli ödemeyle ulaşmak mümkün" diye konuştu.

Editör: Emlak Zirvesi