Kale Kilit’ten Yeni Mobil Uygulama Kale Kilit’ten Yeni Mobil Uygulama

Sahibi olduğu KONTRAFORMve dağıtımını yaptığı RIGA, UPG, TEKCOM, TULSA ve PAGED markalı ürünleri eksiksiz ürün yelpazesi ile müşterilerine sunan Baba Yapı ayrıca müşterilerinin özel talebi üzerine, Türkiye’ de devamlılığı veya satışı olmayan kontrplak çeşitlerini de ithal edebilmekte. Sektörde bulunan her tür kontrplak ürünlerini müşterilerine tedarik etme konusundaki itibarını güçlendirerek sürdürmektedir.

26-29 Nisan tarihleri arasında Tüyap’ta gerçekleşecek olan fuar kendi seköründe lider olan bir çok firmayı bir araya getirecek. Türkiye, Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT'den yapı sektörlerinin temsilcilerininen son ürün yeniliklerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

BABA YAPI,küresel bir ekonomide rekabet avantajı sağlamak için gelişen teknolojiyi kullanarak yaratıcı çözüm ortaklığı sunuyor.

Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekşi, “ İnşaat, lojistik (araç dorse ve kasa imalatları), parke, mobilya ve dekorasyon, müzik, makine model, lazer kesim, oyuncak imalat vb. sektörlerdeki üreticilerle işbirliği içinde, yenilikçi ürünlerimiz ve malzeme konusundaki uzmanlığımız ilemüşterilerimize ve mimarlara uzman ekibimizle ve yenilikçi ürünlerimizle çözümcü yaklaşımlar sunuyoruz.

Tekcom markamızla inşaat sektörüne hem ekonomik hemde Kurulduğumuz günden bu yana Plywood (Kontrplak) ürünlerinde sektörde lider tedarikçi firmayız. İthalatını yaptığımız ürünlerle, hem konteyner taban tahtası (huş marin kontrplak), hem de treyler sanayine yönelik Wiremesh taban tahtaları ve marin kontrplak ürün grupları sayesinde sektörün ihtiyacı olan bakım üretim gereçlerinde sorunsuz tedarik sağlamaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak isteyen herkesi standımıza bekliyoruz. Baba Yapı olarak Bünyemizde bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve doğa dostudur”. İfadelerinde bulundu.

Editör: Emlak Zirvesi