Çukurova Isı, baharda; balkonlarda, teraslarda ve evlerin bahçesinde sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturmak için yapılması gerekenleri, sizler için açıkladı.

Baharın gelmesiyle birlikte balkon mevsimi başladı; ancak bahar aylarında gece - gündüz arasında oluşan sıcaklık farkları ve hatta saatlik ısı değişiklikleri konfor şartlarını bozup, sağlığımızı tehdit ediyor. 

EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı

Sağlıklı yaşam alanları

Bahar mevsiminde evinizin; balkon, teras ve bahçe gibi alanlarında gerekli konfor şartlarını sağlayarak gün boyu açık havanın keyfini sürmek mümkün. İyi bir dış mekân ısıtma çözümü ile bahar aylarında da evinizin açık alanlarında keyifli ve sağlıklı yaşam alanları oluşturabilirsiniz. 

Yüzde 40 daha verimli

Çukurova Isı’nın ileri teknolojiye sahip, şık ve kullanışlı elektrikli ısıtıcıları, evinizin; balkon, teras ve bahçesinde konforlu ortamlar sunuyor.

Soğuk havalarda balkon keyfinden ödün vermek istemeyip, açık havanın tadını çıkarmak isteyenler için geliştirilen; Goldsun Supra Plus, Supra, Aqua, Nova Plus ve Nova serisi elektrikli ısıtıcılar ile Goldsun Mobile ısıtıcılar, konforun yanı sıra yüksek verimlilik de sunuyor. 

Goldsun Isıtıcıların sahip olduğu yüksek yoğunluklu halojen ampul, harcadığı elektrik enerjisinin yüzde 99’unu ısıya dönüştürerek, piyasadaki standart elektrikli ısıtıcılara göre yüzde 40 daha verimli ısıtma sağlıyor. 

En iyi fiyat ve ısıtma performansı 

Yüksek yüzey sıcaklığı ile 2 saniye içerisinde bulunduğu ortamda maksimum ısıtma hissi yaratan Goldsun ısıtıcılar, geniş açılı ısıtma teknolojisi ile uzak mesafelerden dahi ısıtma imkânı sunuyor. Ayrıca bahçelerini, balkonlarını ve teraslarını ısıtmak için en iyi fiyat ve ısıtma performansı dengesi arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Uzun ömürlü

IP55 su ve toz koruma standartlarına uygun olarak geliştirilen Goldsun Supra Plus, Goldsun Supra, Goldsun Aqua ısıtıcılar, rüzgâr, yağmur, kar gibi dış ortam şartlarından etkilenmeden, açık alanlarda sorunsuzca çalışarak, uzun yıllar kullanım avantajı da sunuyor. 

Metrekareye uygun ısıtma çözümü

Devrilme emniyeti ile yüksek güvenlikli olarak dizayn edilen ve rüzgârdan etkilenmeyen mobil ısıtıcılar, 700 watt veya iki kademeli 1400 watt kapasite seçenekleri ile balkon, teras ve bahçelerde metrekareye uygun ısıtma sağlıyor. 

Dekoratif

Mimari açıdan oldukça şık bir şekilde dizayn edilen Goldsun serisi ısıtıcılar, dekoratif duruşu sayesinde; bahçe, balkon ve teraslarda mükemmel uyum sağlıyor.

Editör: Emlak Zirvesi