Barış İnşaat'ın Kocaeli’nin Gölcük İhsaniye Merkez Mahallesinde hayat geçireceği Barış Vizyon Deluxe 3 satışa çıkarıldı.

Barış İnşaat firması Kocaeli’nin Gölcük İlçesinde konut projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje İhsaniye Merkez Mahallesinde hayata geçirilecektir.

Barış Vizyon Deluxe 3 konut projesinde daireler özel fırsatlarla satışa sunulmaktadır. 

Barış İnşaat firması Kaç Tip Daire Seçeneği Mevcut?

Konut projesi Gölcük’ün İhsaniye Merkez Mahallesi’nde yer alan alan üzerinde inşa edilmiştir. Konut projesi 3 konut bloğu ve 60 adet daireden meydana gelmektedir.

Bulut Akacan: Şehirde Yaban Hayatı için de Yapılar İnşa Etmeliyiz Bulut Akacan: Şehirde Yaban Hayatı için de Yapılar İnşa Etmeliyiz

Proje ayrıca pek çok sosyal olanaklara sahiptir. Ayrıca konforlu yaşam alanları ile de dikkat çekmektedir. Proje kapsamındaki daireler son derece lüks, kaliteli malzemelerle donatılmaktadır.-

Konut projesi kapsamında yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, 7/24 güvenlik gibi olanaklar yer almaktadır. Söz konusu konut projesinde inşaat devam etmekte olup, üç tip daire seçenekleri yer almaktadır.

Bu daire tipleri ise 2+1, 3+1 ve 4+1 tip konutlardan meydana gelmektedir. Aynı zamanda daireler arasında dubleks daire alternatiflerine de yer verilmiştir.

Barış Vizyon Deluxe 3 daire fiyatları ne kadar?

Gölcük konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları dairenin tipine, bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda satışları devam eden;

Brüt 142 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip daireler 1 milyon 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Barış Vizyon Deluxe 3 nerede yaşam buluyor?

Konut projesi Gölcük, İhsaniye Merkez Mahallesinde konumlandırılmıştır. Ayrıca proje günlük ihtiyaçları giderebileceğiniz noktalara yürüme mesafesindedir.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0262 414 38 68 ve 0537 446 23 88 numaralı telefonları arayabilirsiniz.