Sabancı Holding iştiraki Çimsa, dünya çapında yıllık faaliyet raporlarını, estetik ve sanatsal açıdan değerlendirerek yaratıcılığı ödüllendiren “Uluslararası Faaliyet Raporu Tasarım Ödülleri IADA”da, 2021 Entegre Faaliyet Raporu ile Integrated Presentation kategorisinde Altın Ödül’ün sahibi oldu. 

Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay, Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Oldu Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay, Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

Geçtiğimiz ay da Stevie International Business Awards’tan altın ödül alan Çimsa böylece 2021 Entegre Faaliyet Raporu ile 2. altın ödülünü almış oldu. 

Her yıl düzenli olarak verilen ve borsada işlem gören şirketlerin yanı sıra devlet kurumları, dernekler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların yıllık raporlarını değerlendiren İngiltere merkezli IADA’nın ödülleri, yıllık rapor tasarımcılığının sınırlarını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Çimsa, Altın Ödül’e layık görülen 2021 Entegre Faaliyet Raporu’nda; gerçekleştirilen faaliyetleri, geleceğe dair planlarını ve hedeflerini paylaşarak Çimsa’nın ekonomik başarısını, sürdürülebilirlik faaliyetlerini, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını gözler önüne sermişti.

IADA tarafından Altın Ödüle layık görülen Çimsa 2021 Entegre Faaliyet Raporu’na, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Editör: Emlak Zirvesi