Büyük veri analizi ve makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak tüm Türkiye için gayrimenkul değerleme ve bölge analizleri sunan Endeksa.com ‘un yeni reklam filmi yayınlandı. aRthuR İstanbul imzasını taşıyan reklam filminde, yaşadığımız deprem felaketi sonrasında evimizi seçerken göz önünde bulundurduğumuz özelliklerin artık değiştiği ve Endeksa ile sadece evimizin değerini öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda yaşadığımız semtin de özelliklerini öğrenebileceğimiz vurgulanıyor.

EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı

 Yeni reklam filmini değerlendiren Endeksa.com Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortağı Aylin Daylan,Endeksa kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına bağımsız, güvenilir ve teknoloji odaklı gayrimenkul veri ve analizleri sunuyor. Endeksa teknolojisi ile evinizin satış ve kira değerini saniyeler içinde öğrenmeniz mümkün. Yaşadığımız deprem felaketi sonrasında değere etki eden faktörler değişti. Artık evimizin oda sayısı ve metrekaresinin yanı sıra binadaki kat sayısı, zeminin sağlamlığı imar durumu gibi pek çok özelliği daha fazla titizlikle inceliyoruz. Endeksa, kullanıcılarına satış ve kira değerinin yanı sıra evin bulunduğu bölge ile ilgili de pek çok önemli bilgi sunuyor. Bu filmimiz ile evlerimizi seçerken bu değerleri de göz önünde bulundurmanın öneminin altını çizmek istedik. Dileriz ülkemizde bir daha bu denli yıkıcı etkisi yüksek bir deprem felaketi yaşanmaz.” dedi.

Editör: Emlak Zirvesi