İstanbul Güngören'de olay, dün akşam saatlerinde Bahar Sokak'ta yaşandı. Edinilen bilgiye göre göre, psikolojik tedavi gören ve evinin odasını yabancı uyruklu 2 kişiye kiralayan Mustafa Yılmaz´dan (58) 10 gün haber alınamadı.

Bunun üzerine Yılmaz´ın kız kardeşi ilaçlarını götürmek üzere evine gitti. Eve girer girmez ağır bir koku fark eden kız kardeş, Mustafa Yılmaz´ın cansız bedenini halıya sarılmış bir şekilde buldu.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri Yılmaz´ın sırtından bıçaklanarak öldürüldüğünü tespit etti.

Afet Konutları Kıştan Önce Tamamlamak Afet Konutları Kıştan Önce Tamamlamak

Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlatırken, Yılmaz´ın cansız bedeni incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Yılmaz´ın amcası Kamber Yılmaz, "Ailesinden ayrı yaşıyordu. Yanına kiracı almış, yabancı ev ortağı almış. Başına bu olay gelmiş. Sinir hastanesinde tedavi görüyordu. Kız kardeşi ilacını almak için hastaneye gitmiş doktor diyor ki 'gelip ilacını almadı'. İlacı alıp geliyor içeri bir giriyor ki içerisi leş gibi kokuyor.

Bıçaklamışlar sarmışlar halıya bazanın altına koymuşlar. Sürekli kız kardeşi gelip onu kontrol ediyordu, o da 10 gündür görüşmüyormuş zaten telefonu kapalıymış. Sırtından bıçaklamışlar zaten odanın içi hep kandı" ifadelerini kullandı.

Editör: Emlak Zirvesi