Giresun'dan Türkiye'ye Emin Adımlarla... Giresun'dan Türkiye'ye Emin Adımlarla...

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı otururken filmin müziği Jingle Jackson‘dan tanınan Emre Irmak imzası taşıyor.

Ustaların dostu Fawori

2002 yılında piyasaya sürülen Fawori, 2021 yılında sektörde bir ilki gerçekleştirerek mevcut usta sadakat programlarının dışında; dinamik, çok ve anında kazandıran, eğlenceli usta programı Fawori Dünyam ile 30 bin ustaya ulaştı. Boya, Isı Yalıtımı, Yardımcı Ürünler, Parke gibi sektörde hiçbir boya markasında bulunmayan zengin ürün çeşitliliği ile bayilerine ve ustalarına erişim kolaylığı sağlayan Fawori, usta dostu bir firma olarak iç ve dış cephe boyasında kaliteli ürünler sunuyor.

Fawori’nin Silikonlu İpek İç Cephe Boyası, su bazlı, akrilik kopolimer esaslı, dekoratif son kat iç cephe boyası rahatsız edici bir koku yaymıyor. Çevre dostu, pürüzsüz görünümlü, silinebilir, sınıfında çok yüksek örtücülüğe sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Fawori’nin Fenomen Saf Akrilik Dış Cephe Boyası, dış atmosfer şartlarına dayanıklı olarak, uygulandığı yüzeylere daha iyi tutunuyor, güneş ışınlarına karşı yüksek düzeyde direnç gösteriyor. Fenomen Saf Akrilik Dış Cephe Boyası uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülüyor ve boyama işlemi tamamlandıktan sonra dış cephelerde zarif bir doku oluşturuyor. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlayan, UV ışınlarına karşı 10 yıl garantili, düşük kir tutma eğilimli boya ustalara ve kullanıcılara konfor sağlıyor.