Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER tarafından 17.si gerçekleştirilecek Gayrimenkul Zirvesi, yıllar içinde artan başarısı ile gayrimenkul sektörünün en önemli platformlarından biri haline gelirken, zengin içeriği, uluslararası üst düzey konuşmacıları ve katılımcılarıyla da sektörde bir marka haline gelmeyi başardı.

25 Ekim’de düzenlenecek Gayrimenkul Zirvesinde GYODER’in sektör paydaşlarıyla birlikte gerçekleştireceği iki yeni projeyle ilgili detaylar da açıklanacak.

Zirvede açıklanacak ilk proje; GYODER ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilecek GYODER Start Up House & PropTech Hub projesi. Proptech pazarını desteklemek, sınır ötesi iş birlikleri ile büyütmek ve finansmana erişimi kolaylaştırmayı hedefleyen projenin, gayrimenkulün geleceğinin buluşma noktası olması hedefleniyor.

Müteahhitler Kamudan Ek Ödeme İstedi Müteahhitler Kamudan Ek Ödeme İstedi

Zirvede; bugüne kadar 6 kez Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen ve 2023 yılında GYODER Sign of the City Awards olarak gerçekleşecek ödül töreninin işbirliği süreci de açıklanacak.

GYODER  Sign Of The City Awards (SotCA), gayrimenkul yarışması, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü uluslararası normlara taşımak, en iyiye teşvik etmek ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştiriliyor. 

Yarışmada, En iyi Konut Projeleri Kategorisi, En İyi Ticari Projeler Kategorisi, En İyi Hizmet Yapıları Kategorisi, Kent ve Mimarlık Kategorisi ve daha birçok kategoride ödül verilecek. 

Sektörden pek çok aktörün ve kurumun destekçisi olduğu, her yıl farklı bir temada düzenlenen 17. Gayrimenkul Zirvesi, bu sene “Rota Yeniden Oluşturuluyor” mottosu ile gerçekleştirilecek.

GYODER bu zirveyle ana vizyonu olan 4T prensibi ile; Tabiat, Toplum, Teknoloji ve Tasarım konularını sahiplenerek amacını ve farkını hem yaptıkları hem de söylemleriyle tüm sektör paydaşlarına iletmeyi amaçlıyor.
 

Editör: Emlak Zirvesi