Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında Türkiye’de yapılan etkinlikte Hilti Global’den Dr. Giovacchino Genesio ve Dr. Roberto Piccinin “Filiz Ekiminde Sismik Tasarım” başlıklı sunum gerçekleştirdi. Katılımcıların ilgi gösterdiği sunumun yanı sıra Hilti Türkiye standında sektör profesyonellerine farklı konularda da sunumlar yapıldı.

Hilti, sektöre öncülük eden etkinliklerle inşaat endüstrisinin profesyonelleriyle buluşmaya devam ediyor. Son olarak Uluslararası Yapısal Beton Federasyonuev sahipliğinde İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye Deprem Vakfı iş birliği ile Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında Türkiye’de gerçekleşen Uluslararası Yapısal Beton Federasyonu Sempozyumu’nda yer alan şirket, inşaat endüstrisinin geleceğini sektör liderleriyle masaya yatırdı.

1000’den fazla katılımcıyı bir araya getiren sempozyumda Hilti, yaptığı sunumlarla ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşların yetkililerinden yoğun ilgi gördü.

Ulusal ve uluslararası sektör profesyonelleriyle bir araya geldi

Somfy Expert Yanınızda, Akıllı Teknolojiler Hayatınızda! Somfy Expert Yanınızda, Akıllı Teknolojiler Hayatınızda!

Hilti; inşaatın teknik, ekonomik, estetik ve çevresel performansını ilerletebilecek bilimsel ve pratik konuların uluslararası düzeyde konuşulmasını hedef alan Uluslararası Yapısal Beton Federasyonu Sempozyumu’nda hizmetleri ve ileri teknolojileri ile öne çıktı.

Bilim insanları, mühendisler, uygulayıcılar ve çok sayıda katılımcının yer aldığı etkinlikte Hilti, standı ve stantta yaptığı sunumlarla da dikkat çekti.

Geleceği İnşa Etmek: Dayanıklı, Sürdürülebilir, Dirençli temasıyla gerçekleşen sempozyumda şirket; inşaat sektöründe dayanıklılık, sürdürülebilirlik ve esneklik açısından en son uygulamaları, son gelişmeleri ve gelecek perspektiflerini de katılımcılarla paylaştı.

Editör: Emlak Zirvesi