Klozet tercihinizde banyonuzdaki diğer tüm ayrıntılarla uyumu yakalamak isteyebilirsiniz. Kale Banyo’nun özel ürün serilerindeki birbirinden şık klozetler size aradığınız bu uyumu ve modern görünümü sunuyor.

Klasik klozetlere göre daha geniş ebatlarla tasarlanan yuvarlak hatlı Spirit SmartYıkama Asma Klozet; 2,5/4 litre su harcayan tasarruflu yıkama seçeneği ve kanalsız yapısıyla üstün tasarruf ve konfor sağlıyor.

Yuvarlak formuyla zarif bir görünüm oluşturan Spirit Klozet Kapağı, ultra slim yapısı ve yavaş kapanan SmartKapak teknolojisiyle banyonuza fonksiyonellik katıyor. Tak-çıkar sistemiyle klozet temizliğinde işinizi kolaylaştırıyor.

Akıllı Teknolojiler Banyonuzda Sağlığınızı Koruyor

Klozet ve lavabolardaki hijyenin, evdeki herkesin sağlığını koruması noktasında sahip olduğu önemi bilen Kale Banyo, SmartHijyen teknolojisini tüketicilere sunuyor. Bu teknoloji sayesinde lavabo, klozet, pisuvar ve klozet kapakları içlerinde bulunan gümüş iyonlar sayesinde mikropların ölmesini sağlıyor. 

Daha az kimyasal ve temizlik malzemesi kullanarak, kısa sürede gerçekleştireceğiniz banyo temizliği ile doğaya karşı da sorumluluğunuzu yerine getirebilirsiniz.

Şehir Yaşantısına Yazlık Etkisi Getiren Sistemler Şehir Yaşantısına Yazlık Etkisi Getiren Sistemler

Klozetler için ayrıcalıklı seçenekler sunmaya devam eden Kale Banyo’nun bir diğer özel ürün seçeneği ise SmartKapak ile üretilen sessiz kapaklardır. Patentli menteşe sistemi ile kolay montajı, istediğiniz an temizleme imkânı sunan tak- çıkar özelliği ve ses çıkarmadan kapanan bu klozet kapağı modelleri sağlamlığı ile de uzun yıllar kullanım imkanını vadediyor.

Editör: Emlak Zirvesi