ASCE GYO Halka Arz Talep Sonuçları Belli Oldu ASCE GYO Halka Arz Talep Sonuçları Belli Oldu

70 yıllık tecrübesiyle evlerin güvenliği konusunda çıtayı yükselten Kale Kilit, parmak izini anahtara dönüştüren özel kilitleri, güvenlik açıklarının önüne geçen silindir sistemleri ve kapının kapatılmasıyla otomatik olarak kilitlenmesini sağlayan akıllı kilit sistemleriyle yüksek güvenlik duvarı örüyor.

Kullanıcılara evlerini dijital olarak izleme imkânı veren Kale Alarm ise sunduğu teknolojilerle kötü niyetli girişimleri kapıda durdururken, yaşam alanlarında meydana gelebilecek; su baskını, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda alarm paneline sinyal göndererek alarmın devreye girmesini sağlıyor.

Yaklaşan bayram ile birçok kişi tatilini evinden uzakta geçirmeyi planlıyor. İster uzakta yaşayan tanıdıklara bayram ziyaretleri olsun ister yazlık bölgelerde yapılan tatiller olsun genel anlamda ortak beklenti dinlenmek ve huzur bulmak oluyor.

Tüm bu planların kabusa dönüşmemesi ve tatil bitiminde evlere huzur içinde dönülebilmesi için son teknolojiyle geliştirilmiş güçlü güvenlik sistemleri yardımınıza koşuyor. Kale Güvenlik Sistemleri, evlerin kötü niyetli kişilerden korunmasını sağlayarak güvenliği maksimum seviyeye çıkartıyor.

Hırsızları caydırma konusunda oldukça yetersiz olduğunu gördüğümüz, açık bırakılan ışıklar ya da kapı önünde bırakılan ayakkabılar gibi geleneksel yöntemler yerine son teknolojiyle geliştirilmiş güçlü güvenlik sistemlerinin önemine dikkat çeken Kale, kapsamlı güvenlik çözümleri ile bayram tatilinde ev güvenliğini maksimum seviyeye çıkartıyor.

Kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma

Kale Kilit’in Yüksek Güvenlikli Sistem Silindiri, alt zeminine yerleştirilen, çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli profili sayesinde kuvvetli darbelere karşı üst düzey koruma sağlıyor. Hareketli Pimli Silindir’in içerisinde ve anahtar üzerinde bulunan hareketli pim, anahtarın kopyalanmasını da güçleştirerek güvenliği maksimum seviyeye taşıyor.

Yüksek güvenlik, estetik bütünlük

Kapımızı kilitleyip çıktığımızda evimizin güvende olduğundan emin olmak isteriz. Ancak bunun için evin güvenliğine büyük bir hassasiyetle, kapsamlı bir biçimde yaklaşmak gerekiyor. Emniyetli bir çelik kapı seçimi ve kapının üretiminde kullanılan materyaller bu konuda büyük önem taşıyor. Kale Çelik Kapı, kapılarında kullandığı malzemelerin ölçüsü ve kalitesiyle de sektörde fark yaratıyor. Her detay düşünülerek hayata geçirilen kapılar, kullanıcıları yalnızca kötü niyetli kişilere karşı değil, gürültü kirliliğine, rüzgâra, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı da koruyor ve enerji tasarrufuna katkı sağlıyor.

Bayramda evinizi cep telefonunuzdan takip edin

Gelişen teknolojiler ve dijitalleşme sayesinde tüm süreçler, artık cep telefonlarından pratik bir şekilde çözümlenebiliyor. “Siz yoksanız biz varız” anlayışı ile büyüyen Kale Alarm, yeni dünyanın dinamiklerini yakından takip ederek, kullanıcılarına evlerini cep telefonlarından izleme, güvenliklerini de dijital olarak takip etme imkânı sağlıyor. Bu teknolojilerden biri olan Kale Kameram uygulaması, bayram tatilindeyken aklınızın evde kalmaması için birçok farklı özelliği bir araya getiriyor.

Yüksek kaliteli görüntü çözünürlüğü, doğru açı ve mesafe ayarlı Kale Kamera Sistemlerine uygulama üzerinden online bağlanarak mobil izlenme olanağı sunması gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

Kullanıcılar uygulamayı App Store ve Google Play’den indirip kameralarının Wi-Fi ile entegrasyonunu sağladığında evlerini her an cep telefonlarıyla takip edebiliyor.

Açık bırakılan ocaklardan prizde unutulan cihazlardan artık korkmayın

Evden uzakta olduğunuz zamanlarda tek endişe kötü niyetli girişimler olmuyor. Kimi zaman açık bırakılan ocaklar, kimi zamansa prizde unutulan cihazlar pek çok tehlikeyi beraberinde getiriyor. Sebep ne olursa olsun, evde normalin dışındaki sinyallerin kontrol altına alınması kullanıcılara büyük bir konfor sunuyor.

Kale Alarm, yaşam alanlarında yaşanabilen hırsızlık, su baskını, yangın, gaz kaçağı gibi durumlarda alarm paneline sinyal göndererek alarmın devreye girmesini sağlıyor. Ayrıca 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz destek veren Kale Alarm İzleme Merkezi’ne sinyal gönderimi yapılarak oluşabilecek en zorlu durumlarda, sorunu çözebilecek ambulans, polis, itfaiye gibi kolluk kuvvetlerinin en kısa sürede müdahale edebilmesine imkân tanıyor.

Editör: Emlak Zirvesi