Isı Yalıtımı Sayesinde Yazın Klimanız daha Az Çalışsın Elektrik Faturalarınız Düşsün! Isı Yalıtımı Sayesinde Yazın Klimanız daha Az Çalışsın Elektrik Faturalarınız Düşsün!

Satış öncesi ve sonrası süreçlerde sunduğu çözümlerle sektörde fark yaratan şirket iş makineleri, revizyon merkezlerinin başarısını ortaya koyan iş sonuçları, tüm çözümleri bir araya getiren Boom 360 uygulaması, metaverse evrenindeki mağazası ve diğer hizmetleri ile fuarın öne çıkan markası oldu.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, bu sene 27.kez düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda ürün, hizmet ve çözümlerini tanıttı. İş sahalarının durmaksızın çalışmasına olanak tanıyan proaktif iş modeli Borusan Cat Exchange - B’Daha, iş makinelerine yeni ömür kazandıran revizyon merkezleri ile yenilenen komponentler, teknolojiden yararlanan çözümler ve müşteriye değer katan tüm hizmetleri fuara taşıyan Borusan Cat, mermer segmentinin lider çözüm üreticisi olduğunu vurguladı.

Mermer sektörünün tercihi: Borusan Cat 

Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Özer Şahin, satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerde müşteriyi odak noktalarına aldıklarını ve farklılaştıklarını söyledi. Borusan Cat’in tüm segmentlerde güçlü bir performans ortaya koyduğunu ve 2021 yılında mermer segmentinde iş makineleri sektörünün lider markası olduğu belirten Şahin sözlerine şu şekilde devam etti: 

“Borusan Cat olarak ürün ve bize özgü çözümlerimizle müşterilerimizin kazanımlarına odaklanıyoruz. Onlara zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlarken benzersiz bir müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Doğal taş sektörünün en önemli buluşmalarından    biri olan Marble İzmir’de de Borusan Cat farkını ortaya koyan çözümlerimizi tüm katılımcılarla paylaşma fırsatı yakaladık. İçinde bulunduğumuz 2022 yılında da hedefimiz mermer sektörünün tercih ettiği marka olarak bu segmentte liderliğimizi sürdürmek olacak.”

Sınıfının en iyileri: Cat 336 ve Cat 980

Fuar ziyaretçileri ayrıca Borusan Cat farkıyla sunulan yüksek verim, düşük yakıt tüketim ile ön plana çıkan sınıfının en yüksek blok itme ve çekme kuvvetine sahip Cat 336 ekskavatörünü deneyimleme fırsatını yakaladı. Borusan Cat standında ziyaretçilerle buluşan, mermer aplikasyonuna uygun tasarlanmış şase yapısı, sınıfının en düşük yakıt tüketimi, artırılmış kaldırma kapasitesi ve piyasada çok ses getiren yeni yüzüyle beraber Cat 980 lastikli yükleyici büyük beğeni topladı. Müşteriler yeni nesil modellerin getirdiği avantajları ve teknolojileri uzman danışmanlarla beraber deneyimledi. Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nin yetkinliğini gösteren bu merkezlerde yenilenmiş Cat 980H motor ve Cat 349D/D2 hidrolik pompa da stant alanında sergilendi.

Metaverse deneyimini yaşattı 

Borusan Cat, fuar standında finansman, garanti, eğitim, koruma, bakım, onarım, satış-sonrası yedek parça ve servis hizmetleri ile birlikte tüm müşteri destek çözümlerini katılımcılarla paylaştı. Kullanım ömrünü tamamlamış motor, güç aktarma, hidrolik gibi ana bileşenlerin (komponent) orijinal Cat parçalar kullanarak yenilendiği Borusan Cat Revizyon Merkezleri’nde yeni ömür kazanan komponentleri sergileyerek revizyon modelini ve fırsatlarını tanıttı. 

Borusan Cat müşterilerinin, Borusan Cat garantisiyle satışa sunulan tüm ürünlere ve bu ürünlerin teknik özelliklerine erişimlerini ve teklif almalarını sağlayan, kampanyaların takibinden olası arızaları sesten tespit etmeye onlarca yenilikçi özellik ile fark yaratan Boom 360 uygulaması, Borusan Cat standında canlı olarak müşteriler tarafından deneyimlendi. 

Sunduğu hizmet ve çözümlerini anlatan NFT’leri üreten sektörün ilk şirketi Borusan Cat, blok zincir teknolojisinde öncü pozisyonunu da korumaya devam ediyor. Şirket, stant alanında katılımcılara popüler blok zincir tabanlı metevarse ekosistemi olan Decentraland’de, yakın zamanda açtığı mağazayı da tanıttı. Pek çok katılımcı metaverse evrenine Borusan Cat ile adım attı.

Editör: Emlak Zirvesi