MESA Bodrum Demirbükü projesi Proje Müdürü Nagihan Soysal ve MESA Mesken Yurtiçi Projeler Teknik Koordinatörü A. Erdem Uğurlu, MESA Mesken Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Daha önce finansal konularda şirketlere danışmanlık yapan Bilge Baki ise Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak MESA Mesken ailesine katıldı.

Türkiye inşaat sektörüne öncülük eden ve referans çizgisi oluşturan MESA Mesken’de üç yeni genel müdür yardımcısı ataması gerçekleştirildi. Son olarak MESA Bodrum Demirbükü projesinde Proje Müdürü olarak görev alan Nagihan Soysal ve MESA Mesken Yurtiçi Projeler Teknik Koordinatörü A. Erdem Uğurlu, Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Daha önce pek çok şirkete danışmanlık veren ve üst düzey görevlerde bulunan Bilge Baki ise Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak MESA Mesken ailesine katıldı.

Nagihan Soysal, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde Mimarlık bölümünden mezun oldu. Aynı fakültede yüksek lisansını yaparken MESA Mesken’de iş hayatına başlayan Sosyal, profesyonel yaşamının tamamını MESA Mesken’de geçirdi. Nagihan Soysal sırasıyla Saha Mimarı, İnce Yapı Şefi, Şantiye Şefi, Proje Müdür Yardımcı ve Proje Müdürü olarak görev aldı. Son olarak 2017 yılından bu yana MESA Mesken’in imza projelerinden biri olan MESA Bodrum Demirbükü’nde Proje Müdürü olarak görev aldı. 

A. Erdem Uğurlu, Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İş hayatına Boğaziçi Beton şirketinde Şantiye Şefi olarak başlayan Uğurlu, daha sonra Endem İnşaat şirketinde Planlama Şefi olarak görev almıştır. 2005 yılında çalışmaya başladığı Koray Yapı’da sırasıyla Kesin Hesap Mühendisi, Teknik Ofis Şefi, Merkez Ofis Teklif ve İhale Uzmanı olarak görev almıştır. 2009-2019 yılları arasında MESA Mesken’de Teknik Ofis Şefi ve Proje Müdürü olarak çalıştı. 2019’dan bu yana Yurtiçi Projeler Tenik Koordinatörlüğü görevinde bulunduğu sürede 11 projeye destek verdi. 

Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay, Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Oldu Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanvekili Zeki İlter Yurtbay, Türkiye Seramik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olan Bilge Baki, iş hayatına Arthur Andersen’de vergi danışmanlığı bölümünde başladı. Daha sonra Procter&Gamble, Price Waterhouse Coopers şirketlerinde çeşitli görevlerde bulundu. Baki, 2009-2016 yılları arasında Rönesans İnşaat ve Enerji şirketlerinde Yönetim Kurulu üyesi ve CFO olarak, 2016-2018 yılları arasında Rönesans Holding’de İsviçre-Almanya-Avusturya’daki iştiraklerin Finanstan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Daha sonra Çelikler Holding Enerji Grubu’nda Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Baki, 2020 yılından itibaren çeşitli firmalara finans, muhasebe, bütçe, yeniden yapılandırma konularında danışmanlık hizmeti verdi. 

Editör: Emlak Zirvesi