Alanında uzman kadrosuyla kullanıcıları sigorta konusunda bilinçlendiriyor

Kurumsal acente yapısıyla Özdilek grup şirketlerine hizmet vermek amacıyla kurulan Özlü Sigorta, 2019 yılından itibaren kurumsal ve bireysel müşterilerinin yanı sıra çalışanlarına da bu hizmeti sağlayarak onlara en doğru çözümlerle olumlu bir deneyim yaşatıyor. Risklerin gerçekleşmesi durumunda ortaya çıkabilecek zararları giderebilmek adına uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla kullanıcılarına sigorta ürünleri sunuyor.

Tamamlayıcı, özel ve yabancı sağlık; konut, DASK, trafik, kasko, yeşil kart, ihtiyari mali sorumluluk, ferdi kaza, yurt dışı seyahat ve eğitim, iş yeri, işveren ve 3. şahıs mali mesuliyet, makine kırılması, elektronik cihaz, nakliyat, tarım, siber, uçak ve tekne sigortası branşlarındaki poliçe düzenlemeleriyle sigortacılık ürünlerini tüm müşterilerine ulaşılabilir hale getiriyor. 

Zengin ürün çeşidi ve güçlü iş ortaklarının desteğiyle hizmet veren Özlü Sigorta, alanında uzman ekibi, güçlü teknolojik ve finansal altyapısıyla müşterilerine en iyi sigorta tekliflerini sunuyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşteri ihtiyaç ve taleplerini eksiksiz tespit ederek en doğru ve güvenilir sigorta hizmetini sağlıyor.

Değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetlerini genişleterek bu ihtiyaçları karşılamayı garanti ediyor. Satın alma ve satış sonrası süreçlerinde sigortacılık alanında sahip olduğu tecrübesiyle müşterilerine en güvenilir danışmanlık hizmetini sunuyor. Sürekli geliştirme ve iyileştirme anlayışıyla sigortacılık sektöründeki gücünü artırırken müşterilerine en avantajlı fiyatlarla güvenilir sigorta hizmeti sağlıyor.

Kale Kilit’ten Yeni Mobil Uygulama Kale Kilit’ten Yeni Mobil Uygulama

Özdilek Holding hizmet kalitesi ve güvencesiyle geleceğe dair yatırımlarına devam eden Özlü Sigorta, “Özünde Güven Var” sloganıyla güvenli yarınları inşa etmek için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlardan yararlanarak sigortacılık ürünlerinden anında faydalanmak için 444 56 99 numaralı iletişim hattından ulaşılabilir.

Editör: Emlak Zirvesi