Hürriyet'te yer alan habere göre, sözleşmeye göre Artaş İnşaat, arsa üzerinde tüm giderleri kendisi tarafından karşılanmak ve inşa edilecek bağımsız bölümleri üçüncü kişilere satmak üzere proje geliştirecek.

Proje satışları kapsamında elde edilecek gelirler üzerinden İş GYO’ya en az 65 milyon Dolar+KDV değerinde hasılat payı ödemesi yapılacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan İş GYO Genel Müdürü Hasan K. Bolat, “Çevresel ve ekonomik değişkenlerin hızlı bir şekilde yön değiştirdiği bu dönemde şirketlerin faaliyetlerinin sürdürülebilirliği açısından finansal güç, istikrar ve doğru işbirlikleri her zamankinden çok ön plana çıkıyor.

Ağır İklim Koşullarına Dayanıklı Dış Cephe Boyası Nippon Paint Aquatic Ağır İklim Koşullarına Dayanıklı Dış Cephe Boyası Nippon Paint Aquatic

Bugüne kadar yapılan iş ortaklıklarımızı da göz önünde bulundurarak; gayrimenkulümüz üzerinde geliştirilmesi öngörülen projeye benzer ölçek ve kalitede konut projesi geliştiren bir firma ile işbirliği yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Emlak Zirvesi