Ürettiği alüminyum profiller ve ihtiyaçlara yönelik sunduğu çözüm önerileri ile sektörünün öncüsü haline gelen Amanos Alüminyum Sistemleri, ulusal - uluslararası tüm faaliyetlerini yasal koşullar ve yönetim sistemleri gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştiriyor. Müşteri odaklı, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Amanos Alüminyum Sistemleri; sahip olduğu IFT, Türkak, ISO, Turcent ve TSE sertifikaları ile güven veriyor.

Yaz mevsiminin kendini sıcak havasıyla hissettirdiği son günlerde, iç mekanın bunaltıcı etkisinden kurtulmanın ilk yolu bir verandanın altında serinliğin tadını çıkarmak oluyor. Veranda sisteminin doğru malzeme ve uygulamalar ile desteklenmiş olması ürünü uzun vadede kullanabilme imkanı sunuyor. Dolayısıyla tam bu noktada güvenilir firma niteliği ön plana çıkıyor. Amanos, Ural VRA 155 sistemi kullanıcının tüm ihtiyaçlarına doğru cevaplarıyla güven veriyor.

Ural VRA 155 ürünü; son kullanıcının ev veya ticari ortamına stil ve pratiklik katmak için özel olarak tasarlandı. “Duvara Monte” ve “Kendinden Destekli” türleri bulunan VRA 155, cam veya polikarbonat panellerle uygulanabiliyor. Opsiyonel entegre LED aydınlatma, sistemin dört mevsim ve gece - gündüz kullanılmasına olanak tanıyor. Direklerin içerisine gizlenmiş drenaj boruları, yer altına gizlenebilir ya da bir yüzey giderine yönlendirilebilir ve tüm sabitleme parçaları alüminyum kapak profilleri ile görünmeyecek şekilde kapatılabiliyor. Böylelikle istenmeyen görüntüler gizleniyor.

EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı EİS Eczacıbaşı, Ayazağa’daki Arazisi için Artaş İnşaat ile Anlaştı

Sistem sadece işlevsellik yönü ile değil aynı zamanda estetik açıdan göze de hitap ediyor. Sınırsız uzunluğuyla manzaranın kesilmesini önlerken, herhangi bir RAL rengiyle üretilme durumu ise dış mekanın istenilen tasarım diline sahip olmasını sağlıyor. Bahçeyi evin bir parçası haline getirmek söz konusu olduğunda VRA 155; stil, tasarım ve çok yönlülük açısından mükemmel bir seçenek olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Editör: Emlak Zirvesi