Sur Yapı Metrogarden AVM, küçük misafirlerini ara tatilde birbirinden eğlenceli etkinliklerle ağırlayacak. Sur Yapı Metrogarden, 12-13 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Robatik Kodlama, Satranç ve Web 2.O atölyeleriyle çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olacak. Küçük gruplara yönelik maske yapımı, figürlü boya çalışmaları, deney atölyelerine katılan minikler ise yüz boyama etkililiğinin ardından hediye balonlarıyla evlerine dönecek. Sur Yapı Metrogarden’ın zemin katında 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek atölyelere, 4-13 yaş aralığındaki çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. 

Mini Survivor

Sur Yapı Metrogarden’ın küçük ziyaretçileri 16 Kasım’da ise Mini Survivor yarışmasına katılarak hem eğlenecek hem sürpriz hediyeler kazanacak. MACFit iş birliğiyle düzenlenen yarışma, 14.00-16.00 saatleri arasında AVM’nin -1’inci katındaki etkinlik alanında gerçekleştirilecek.

GYODER Sektöre Örnek Olacak Öğrenci Yurdu Projesini Tamamladı GYODER Sektöre Örnek Olacak Öğrenci Yurdu Projesini Tamamladı

Kaptan Pengu ve Ege ile Gaga 

Minikler, 19 Kasım’da Kaptan Pengu ve Arkadaşları, 20 Kasım’da Ege ile Gaga müzikli oyunuyla doyasıya eğlenecek. TRT çocuk, Okyanus Koleji iş birliğiyle 13.30-17.00 saatleri arasında AVM’nin -1’inci katındaki etkinlik alanında izlenebilecek olan müzikli oyunlara katılım ücretsiz olacak.  

Editör: Emlak Zirvesi