Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin adını Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli deniz kızından alan Susona Bodrum, en mutlu günleriniz için şık bir kutlama deneyimi vaadediyor. Torba koyunda doğa ile iç içe bir yarımada da yer alan Susona Bodrum, sunduğu kişiselleştirilmiş deneyim konseptiyle misafirlerine hayallerinin gerçek olduğu masalsı düğün seremonisi vaadediyor.  

Ödüllü ve mikro-lokal lezzetleri bir araya getiren menüleri, civardaki üzüm bağlarından temin edilen yerel şarapları, Ege denizinin büyüleyici manzarası üzerinde konumlanan L,X,R iskeleleriyle doğa ile denizin bütünleştiği bir atmosfer sunan Susona Bodrum, en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürecek.

Susona Bodrum bünyesinde bulunan özel konseptle tasarlanmış birçok alan hayalini kurduğunuz masalsı düğün için birbirinden farklı opsiyonlar sunuyor. Sakin ve huzurlu sahil kıyısına konumlanan L,X,R olarak adlandırılmış iskeleler ve özel havuzu ve bahçesiyle kişiselleştirilmiş bir alan sunan Talay Lounge butik düğün ve kutlamalarınız için seçenekler arasında yer alıyor.

10 Tatilciden 6’sı Bayramı Akraba Evlerinde Geçirecek 10 Tatilciden 6’sı Bayramı Akraba Evlerinde Geçirecek

 Sevdikleriyle birlikte bu kutlamayı gastoromik bir şölene çevirmeyi hayal eden çiftler içinse düğün organizasyonu ve yemekli ağırlamalarını bir arada yapabilen Malva Restaurant’ta misafirleri, her hafta taze mevsim ürünlerine göre güncellenen bir menü ve Ege Denizi’nin sarı ve turuncu renkleriyle büyüleyen gün batımı manzarası bekliyor. Daha kalabalık ve görkemli bir kutlama içinse Frankie Beach Club iskelesi, yüksek ağırlama kapasitesiyle en özel günlerinizden birinde unutulmayacak bir eğlence yaşatacak.

 Ayrıca romantik bir balayı tatili için de benzersiz bir seçeneğe sahip olan Susona Bodrum, unutulmaz anılar yaratmak için özel süit ve villalarda konaklama imkanı sunuyor. Çiftler seçimlerine göre villa veya süitlerinde sunulan özel kahvaltı, dilerlerse de Ezi Restaurant’ın yerel ve zengin mutfağında güne başlayabiliyor. Akşamları ise Susona teknesi ile gün batımı tur deneyimi ya da Malva Restaurant’ta romantik bir ambiyansla lezzetli kokteyl ve yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak Bodrum otları ile masaj ve hamam ritüelleri bulunan ve dünya standartlarında hizmet veren ödüllü Susona Bodrum Spa Soul’da balayını unutulmaz bir tatil deneyimine dönüştürün. Dünya çapındaki tüm Hilton otellerinde bulunan özel ayrıcalıklı balayı deneyiminin tadını dilediğiniz lokasyonda çıkarabilirsiniz. 

Editör: Emlak Zirvesi