Dar gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden TOKİ 90 yeni projeyi satışa çıkardı.

Takvim'de yer alan habere göre, söz konusu projeler için başvurular Mayıs ayının sonunda sona erecek. 

Yüzde 50 peşinat ve 120 ay vade imkanı sunulan TOKİ projeleri kapsamında 39 ilde 105 konut ile 18 ilde 189 iş yerini açık artırma yöntemiyle satılacak.

TOKİ'nin İndirim Kampanyasından 200 Bini Aşkın Kişi Yararlanacak TOKİ'nin İndirim Kampanyasından 200 Bini Aşkın Kişi Yararlanacak

Söz konusu açık artırmalar 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba saat 10.30'da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek.

Satışa çıkarılan konutlar şu illerde yer alıyor:

 Çanakkale, Afyonkarahisar, Çorum, Adana, Ankara, Kahramanmaraş, Balıkesir, Batman, Kars, Bilecik, Bitlis, Bolu, Niğde, Bursa, Denizli,  Isparta, Diyarbakır, İzmir, Edirne, Eskişehir, Karabük, Kastamonu, Mersin, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Şanlıurfa, Kocaeli, Kütahya, İstanbul, Osmaniye, Samsun , Sakarya, Sivas, Tekirdağ, Van, Uşak ve Yozgat.

Satışa çıkarılan iş yerleri şu illerde yer alıyor:

Düzce, Gaziantep,  Isparta,Ağrı, Bolu, Burdur, Çorum, Giresun, İzmir, Mersin, Kahramanmaraş, Tokat, Kars, Konya, Muş, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak

Konutlar için yüzde 50 peşinat ve 120 ay vade imkanı sağlanırken, iş yerleri için ise yüzde 25 ve yüzde 50 peşinat ödendiğinde 120 ay vade yapılıyor.