Yoğun olarak okullar, hastaneler, restoranlar, sağlık kurumları ve bakım evleri tarafından tercih edilen ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan Marshall Antibakteriyel Hijyen ürünü, duvarda kaldığı sürece hijyen sağlıyor.  

Marshall Antibakteriyel Hijyen ürünü içeriğindeki gümüş iyonları sayesinde bakterilere karşı %99 koruma sunuyor. Ayrıca gümüş iyonları; nem, rutubet ve havasızlık sebebi ile duvar yüzeyinde oluşabilecek küf ve mantarlara karşı etkin bir direnç gösteriyor. Marshall Antibakteriyel, rahatsız edici kokusu olmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, silinebilen, son kat, yarı mat iç mekân duvar boyası. 

Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, hijyenin son dönemde boya seçimlerinde belirleyici unsurlardan biri haline geldiğini belirterek şunları söyledi. “Marshall Antibakteriyel Hijyen yoğun olarak okullar, hastaneler, restoranlar, sağlık kurumları, bakım evleri tarafından tercih ediliyor. Şimdi de yine hijyene odaklanılmasına dikkat çekmek için Marshall Antibakteriyel’in sunduğu hijyen ayrıcalıklarını kuaför salonlarına da yansıtmaya başladık. Marshall Antibakteriyel özellikleri nedeniyle kuaför salonları gibi yoğun bir trafiği olan ve hijyen konusunda titiz olunması gereken mekanlar için ideal bir ürün. Biz de bu alanda farkındalık yaratmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” 

Marshall ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Metin Bahçecik ise şunları söyledi: “Marshall Antibakteriyel Hijyen ürününün sağladığı hijyen özelliği bizler açısından çok önemli. Ayrıca Marshall, mekanlarda kullanılan renkler konusunda trendleri belirleyen bir marka.  Bu iki unsur, salonumuzun yeni tasarımıyla birleşince ortaya müşterilerimizin ve çalışanlarımızın kendilerini huzurlu ve mutlu hissetmelerini sağlayan mükemmel bir sonuç çıktı.” 

Raif Türk’ün Adı Fuarizmir’de Yaşatılacak Raif Türk’ün Adı Fuarizmir’de Yaşatılacak

Bahçecik projesi tasarımında Marshall’ın bu yıl için yılın rengi olarak belirlediği “Sonsuz Gökyüzü” ve ilgili renk paletleri kullanıldı ve salon içinde farklı köşeler oluşturuldu.  Giriş alanı, TV arkası, Aynalı Bölüm, Manikür alanı ve Yıkama alanı, ilham veren ve keyifli Marshall renkleriyle tasarlandı.