BİM markette büyük değişim! Konut ve oto satışı da yapacak.

Medcem Çimento, 22.500 Güneş Paneli Kullanarak Kendi Elektriğini Üretecek Medcem Çimento, 22.500 Güneş Paneli Kullanarak Kendi Elektriğini Üretecek

Zincir marketlerde, beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya, ev tekstili, kırtasiye, nalburiye ve hırdavat ürünlerinin satışının yapılamaması için TBMM’de çalışmalar sürerken BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi'nden ilginç bir adım geldi. BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi faaliyet alanını genişletti.

BİM market şirket faaliyetlerinde yeni düzenlemeye gitti; konut ve araç satışına başlayacağını duyurdu.

Ticaret Sicil Gazetesi’ndeki 10 Mayıs 2022 tarihli belgede, BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi’nin yaptığı yeni düzenleme şöyle yer aldı:

“Yürürlükteki ilgili mevzuata uymak ve gerekli yasal izinleri almak kaydıyla, şirket, otomobil, minibüs, midibüs, motosiklet, atv, utv, elektrikli bisiklet vb. her türlü motorlu kara taşıtlarının toptan ya da perakende ticaretini, ithalatını, ihracatını (aracılar ile internet TV. Vb. üzerinden ticaret dahil) gayrimenkul, konut, işyeri vb. her türlü gayrimenkulün inşası, alımı, satımı, aracılık ve komisyonculuk faaliyetlerini kendi mağazalarında ya da işyeri açmak veyahut e-ticaret yoluyla yapabilir.”