Evlilik hazırlığı ve alışverişinin herkes için stresli bir süreç olduğunu biliyoruz…

Papara 3 Farklı Paketle Konut Sigortası Sunuyor Papara 3 Farklı Paketle Konut Sigortası Sunuyor

Peki bu özel süreci keyifli hale getirmek istemez misiniz?

O zaman sizi Evidea mağazalarına veevidea.com adresine bekliyoruz…

Her tarza hitap eden Evidea, evlilik hazırlığı yapan çiftler için keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu özel hazırlık sürecinde evinizi kurarken ihtiyacınız olan her şeyi Evidea’da bulacaksınız.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evidea, bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek çatı altında sunuyor.

Evidea, trend ve kaliteli ürünleri ile evlerini yeni kuracak çiftleri, dekoratif ve fonksiyonel seçeneklerle yeni yaşam tarzına en iyi şekilde hazırlıyor. Üstelik çiftler Evidea’nın uygun fiyatlarıyla bütçelerini aşmadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor.

Yemek takımlarından nevresim takımlarına; bornozlardan banyo aksesuarlarına, çamaşır sepetlerine; tv üniteleri ve sehpalardan halılara, perdelere; elektrikli ev aletlerinden lambaderlere, evin ihtiyacı olan her şey Evidea’da. Artık alışveriş listenizdeki jardinyer, tablo, vazo, koltuk şalı gibi dekoratif ihtiyaçlarınızla süzgeç, organizer, çöp kovası, ampul gibi enfonksiyonel ihtiyaçlarınızı bile aynı anda yorulmadan tek çatı altında bulabilirsiniz.

Üstelik, evlilik alışverişi için 3.000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese %10 indirim* kampanyasıyla…

*Kampanya,31 Aralık 2022 tarihine kadar Evidea’dan tek seferde yapılacak 3.000 TL ve üzeri, tek çekim veya taksitli ödeme ile gerçekleştirilen alışverişlerde %10indirim uygulanacaktır.

*Kampanya tüm Evidea Mağazalarında, evidea.com internet sitesinde ve Evidea Mobil Uygulamasında geçerlidir.

*Kampanya, Elektrikli Ev Aletleri kategorisine ait ürünlerde geçerli değildir.