Banyoları yaşanabilir mekânlara dönüştürmek üzere, çeyrek asrı aşan tecrübesi ile inovatif, şık ve kullanışlı ürünler sunan ORKA, 7-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yeni tasarımlarını görücüye çıkaracak.

Ağır İklim Koşullarına Dayanıklı Dış Cephe Boyası Nippon Paint Aquatic Ağır İklim Koşullarına Dayanıklı Dış Cephe Boyası Nippon Paint Aquatic

Sektördeki tasarım ve üretim gücünü güçlü tasarımcı iş birlikleriyle taçlandıran ORKA, Milano'daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılarını katlayan tasarımcı Sezgin Aksu ve İtalyan tasarımcı Massimiliano Braconi koleksiyonlarıyla fuara estetik ve fark katacak. İstanbul CNR Expo’da gerçekleşecek fuarda ORKA Banyo, yılların tecrübesiyle birleştirdiği profesyonel işçilik ve üstün teknolojiyle hayata geçirilen banyo mobilyalarıyla yine dikkatleri üzerine çekecek. 

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan, dünya standartlarında kaliteye sahip fonksiyonel ürünler geliştiren ORKA Banyo, her bütçeye ve mekâna uygun tasarımlarıyla UNİCERA Fuarı’nda 4. Hall B04 numaralı stantta katılımcılarla buluşacak. 

Editör: Emlak Zirvesi