Eminevim ve Sivas TOLEYİS Ortak Frekans’ta Buluştu Eminevim ve Sivas TOLEYİS Ortak Frekans’ta Buluştu

20-22 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara Yunanistan, İran, Bulgaristan, Sırbistan, Irak, Romanya, Rusya, Almanya, Fas başta olmak üzere 100’e yakın ülkeden ziyaretçinin katılması bekleniyor. Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar Türkiye ekonomisi ve ihracatı için önemli bir kanal oluşturacak.

Aralarında sektörün lider firmalarının yer alacağı 100’ün üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak olan Fuar; yatırımcı, üretici, perakendeci, bayi, satış mağazası, toptancı, distribütör, mimar, iç mimar, inşaat mühendisi gibi tüm sektör temsilcilerini sektörün tek uluslararası ticaret platformunda bir araya getirecek. 

TÜRK, ALMAN VE TÜM ULUSLARARASI FİRMALAR İÇİN ÖNEMLİ BİR İHRACAT MERKEZİ

Messe Stuttgart'tan bir temsilci, katılımcı heyetine eşlik edecek ve ilgili profesyonel ziyaretçilere sektördeki güncel gelişmeler hakkında ilk elden bilgi verebilecek. R+T Turkey'e katılım, Türkiye pazarını Alman şirketleri için önemli bir ticaret merkezi olarak gören Almanya Federal Ekonomik İşler ve İklim Eylem Bakanlığı (BMWK) tarafından finansal olarak desteklenecek. 6 Alman şirketin yer aldığı resmi Alman Pavilyonu, Alman endüstrisindeki en son gelişmelere özel ilgi duyan herkes için doğru adres olacak.

FUAR İKİ KATI BÜYÜMEYE ULAŞTI 

İç ve Dış Gölgelendirme Sistemleri (Güneşten Korunma Sitemleri), Tenteler, Panjurlar, Kepenkler, Pergolalar, Stor Perdeler, Teknik Tekstil Ürünleri ile diğer ilgili ürün ve teknolojilerini kapsayan fuarın metrekare bazında iki katı büyüdüğüne dikkat çeken Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Altıntop, “Büyüme stratejilerimize her yıl bir yenisini daha ekliyoruz. Mevcut katılımcılarımızın stantlarını ve hedeflerini büyütme doğrultusundaki taleplerine cevap vermek adına fuarı İFM (İstanbul Fuar Merkezi) 9.ve 10. Salonlara taşıdık ve 2019 yılına göre metrekare olarak iki katı bir büyümeye ulaştık. Bu anlamda, fuara katılan ulusal ve uluslararası firmalar ürün ve teknolojilerinin güncel gelişmelerine ilgi duyan tüm sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini stantlarında ağırlayacak. Fuarımıza; Yunanistan, İran, Bulgaristan, Sırbistan, Irak, Romanya, Rusya, Almanya, Fas başta olmak üzere 100’e yakın ülkeden ziyaretçi katılımı gerçekleşecek” dedi.