2023 yılının mobilya trendleri arasında balkon ve bahçe mobilyaları iç mekanların bir uzvu gibi konumlanıyor. Minimal, sade ve şık tasarımlar son dönemlerin en çok tercih edilenleri arasında. Online mobilya markası Ruum Store ise zamanın ötesinde tasarımlarıyla her tarza ve eve hitap eden minimal ve şık bahçe/balkon mobilyalarıyla keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Açık hava yaşam alanlarında şık tasarımıyla yerleşmeye başlayan Ruum Store ürünleri, bahçe ve balkonların vazgeçilmezi olacak. 

Hayalinizdeki köşe takımı: “Hitit Bahçe Köşe Oturma Grubu”

Bahçe ve balkon denince ilk akla gelen mobilya gruplarından biri olan köşe oturma grubu, ruumstore.com farkıyla yeni bir soluk kazanıyor. Minimal çizgileriyle tasarlanan Hitit Bahçe Köşe Oturma Grubu, sadeliği ve samimi ambiyansıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Mat siyah iskeleti ve gri minderleriyle her bahçeye ve balkona uyum sağlayan Hitit Bahçe Köşe Oturma Grubu, 228,5 x 228,5cm ölçüleri ve L tasarımının yanı sıra 73x73 cm ölçülerindeki ve 43,5cm yüksekliğindeki sehpasıyla bahçelere çok yakışacak. Peşin fiyatına 3 taksit seçeneği ve ücretsiz kargo imkânı bulunan ürün, 25.999,80 TL yerine 12.999,90 TL uygun fiyatıyla ruumstore.com adreslerinden kolaylıkla satın alınabiliyor.

Günün en güzel saatleri için “Tekli Fındık Salıncak Krem”

Rahatlığı ve fonksiyonel kullanımı ile tarz sahibi bahçelerin vazgeçilmezi haline gelen Tekli Fındık Salıncak, krem rengi ve doğallığıyla tüm açık alanlara uyum sağlıyor. Yumuşacık yastıkları, fındık tasarımıyla günün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olacak. İster kitap okunabilecek ister de kahve keyfi yapılabilecek 196 cm uzunluğa, 100 cm genişliğe ve 90 cm derinliğe sahip Tekli Fındık Salıncak, peşin fiyatına 3 taksit seçeneği ile kolay ödeme imkânı sunuyor. 6.199,80 TL’lik fiyatı, %50 indirim sayesinde 3.099,90 TL’ye düşerek yaşam alanlarının en çok tercih edilen ürünü olmaya hazırlanıyor.

Yeni GROHE QuickFix ile Mutfak ve Banyoları Yenilemek Çok Kolay Yeni GROHE QuickFix ile Mutfak ve Banyoları Yenilemek Çok Kolay

Seçili bahçe mobilyalarında %50 indirim fırsatı ruumstore.com adreslerinde.

Editör: Emlak Zirvesi