Farklı renk, boyut ve özelliklere sahip D10 koleksiyonu tüketicilere banyolarını dilediği gibi kombinleyerek hayallerindeki banyoyu tasarlamasına imkân sağlıyor. D10 koleksiyonu, modüler yapıya sahip banyo mobilyası enstrümanlarıyla pratik ve şık çözümleriyle kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor.
 Fonksiyonel ürünleriyle dikkat çeken D10 koleksiyonu, modern tasarımları ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine kişisel tercihlerine uygun banyo düzenleme imkânı sağlıyor.

İnci Beyazının Zarafeti Sofralara Taşınıyor İnci Beyazının Zarafeti Sofralara Taşınıyor

Kişisel Tercihlere Uygun modüller ve Modern Renk Seçenekleri

D10 koleksiyonunun geniş ürün yelpazesi kullanıcılara kendi zevklerine uygun banyo mobilyalarını seçebilme özgürlüğü sunuyor. Çekmeceli, kapaklı, çanak veya etajerli lavabolu, lake veya melamin kapaklı seçenekleriyle herkes kendi tarzına uygun ürünü D10 koleksiyonu'nda bulabiliyor. Banyo dekorasyonunu tamamlayan antrasit, antrasit meşe, dafne, kül gri ve beyaz gibi modern renk seçenekleriyle D10 Serisi, banyolara sofistike bir görünüm katıyor. Bu renkler, her tarza uyum sağlayarak kullanıcıların banyolarını estetik bir atmosfere kavuşturuyor.

Farklı Lavabo Tasarımları ve Kişiye Özel Dolap Tasarımları

D10 koleksiyonu, çanak veya etajerli lavabo seçenekleri ve 65 ,80 ve 100 cm’lik üç farklı genişlikte lavabo dolabı ile kullanıcılara çeşitlilik sunuyor. Ayrıca 30 ve 40 cm genişliğindeki boy dolapları, 20 ve 30 cm genişliğindeki iki farklı üst dolabı ile harici havluluğu her modülünde alternatif tasarımlar ile bütünleşen D10 koleksiyonuna eşlik ediyor. Yuvarlak veya dikdörtgen gibi farklı tarzlarda aynalar ile tamamlanan D10 koleksiyonu, getirdiği pratik çözümler ile banyolara estetik bir dokunuş katıyor ve herkesin zevkine hitap ediyor.

Estetik ve tasarımı, maksimum hijyen ile buluşturan Creavit ürünleri için creavit.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Emlak Zirvesi