Doğal ve yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle zamanla bozuluyor. Bu yıpranmaların yarattığı etkileri gidermek üzere geliştirilen Cuprinol ürünleri yumuşak, sert tüm ahşaplarda güvenle kullanılıyor ve ahşaplarda oluşabilecek eskime, solma, kullanıma bağlı çizilme ve çatlamayı kolayca gideriyor. Üstün formülü sayesinde, ahşabın uzun yıllar boyunca bakımını üstlenip, ilk günkü gibi yepyeni ve canlı görünmesini sağlıyor. 

Tüm Yapı marketlerde ve tüm Marshall bayilerinde bulunabilen Cuprinol serisi; zengin renk seçenekleriyle dış cephe ahşap bakım, iç mekân parke, panel kapı ve bahçe olmak üzere üç ayrı ürün grubuyla ahşap kullanımını kolaylaştırıyor. 

Hammerite ile metallerde benzersiz görünüm

Marshall’ın Hammerite markası ise en zor metal yüzeylerde en kısa sürede mükemmel görünüm sağlıyor. Antipas, astar ve son kat boyayı tek bir kutuda barındıran Hammerite, benzersiz uygulama kolaylığı ile 3 günlük işin 1 günde bitmesini sağlıyor.

CREAVİT Basın Bülteni ''D10’la Karıştır Banyona Yakıştır'' CREAVİT Basın Bülteni ''D10’la Karıştır Banyona Yakıştır''

Bir metalin uzun yıllar yepyeni görünmesi veya paslanmış bir metalin yenilenmesi için Hammerite’ı metal yüzeylere uygulamak yeterli. Radyatör, paslanmış beyaz eşyalar, pencere, balkon parmaklıkları, metal çitler, demir kapılar ve galvaniz gibi birçok metal yüzeyde güvenle kullanabilen Hammerite farklı ürün ve renk seçenekleri de sunuyor.

Zorlu hava koşulları ve pas oluşumuna karşı özel pigmentlendirilmiş olarak tasarlanan Hammerite ile metal yüzeylerde, tüm hava şartlarına karşı üstün direnç elde ediliyor. Doğrudan pas üstüne uygulanabilen Hammerite akmaya karşı direnç gösteriyor ve demir metallere kuvvetli bir şekilde yapışıyor. Böylece en zorlu metal alanlarda bile mükemmel bir son kat görünümü sunuyor. 

Rulo ve fırça ile kolayca sürülebildiği gibi boya tabancası ile de püskürtülen ürün hızlı kuruması sayesinde kullanıcılara zaman tasarrufu sağlıyor. Düz, çekiçlenmiş ve döküm görüntüsüyle de farklı dekoratif seçenekler sunuyor.

Editör: Emlak Zirvesi