İçerisinde uzun zamanlar geçirdiğimiz ve huzur bulduğumuz evlerimiz, son dönemlerde hepimiz için çok daha fazla önem kazanan yaşam alanları haline geldi.  Bu noktada özellikle insanların kendilerini daha iyi hissedebilecekleri bir ortam yaratmak amacıyla evlerini yeniden tasarlama konusunda artan bir ilgi söz konusu. Ancak yeniden tasarlarken tüm duvarları yıkmak da şart değil. Ev iyileştirmeleri oldukça basit ve uygun maliyetli olabilir. Bu durum mutfaklar ve banyolarda da geçerli. LIXIL Group Corporation bünyesinde faaliyet gösteren, banyo çözümleri ve mutfak bataryalarında dünyanın önde gelen markası GROHE, QuickFix ürünü ile ev yenileme trendine yeni bir soluk getiriyor. GROHE QuickFix mutfak ve banyolarda büyük çabalar harcamadan kolay değişiklikler yapabilmek için yeni bir çözüm sunuyor.

LIXIL EMENA Lideri ve Grohe AG Eş-CEO'su Jonas Brennwald, “GROHE olarak, bir odadaki en küçük değişikliklerin bile huzur faktörü üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini biliyoruz. Ancak özellikle mutfaklar ve banyolar gibi yaşam alanlarında, birçok kişi bu değişikliğin çok zor ve maliyetli olacağından korktuğu için bunu yapmaya cesaret edemiyor. İşte bu yüzden GROHE QuickFix'i geliştirdik. QuickFix'in arkasındaki fikir, satın alma, kurulum ve bakım süreçlerinde kolay, kullanışlı ve uygun maliyetli çözümlere olan tüketici talebini karşılıyor. Tüketicilere evleri ile ilgili hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda destek olmaya devam ediyoruz” dedi.

Her şey tek bir kutuda

QuickFix ile tüm ürünler, sorunsuz bir kurulum için QuickTools, QuickGuides ve QuickVideos olmak üzere üç ana avantaj sunuyor. QuickTool, bir GROHE lavabo bataryasını kurmak veya bakımını yapmak için gereken tüm geleneksel araçları sağlıyor. Mutfak muslukları söz konusu olduğunda, GROHE, ek araçlara ihtiyaç duyulmadan süper kolay bir sabitleme sistemi vaat ediyor. QuickGuides ile GROHE, kendini tüketicilerin yerine koyuyor ve kısa talimatlara sahip, anlaşılır ve basit kurulum kılavuzları geliştiriyor. Videolu açıklama tercih eden tüketiciler ise ürün ambalajının üzerindeki basılı bir QR kodu aracılığıyla QuickVideos’da faydalı ipuçlarına ulaşabiliyor ve adım adım rehberlik bulabiliyorlar. GROHE QuickFix, ürün ambalajlarında plastik kullanımını ortadan kaldırma hedefi doğrultusunda tüketicinin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir kutuda sunuyor. 

Tabut Evlere Çelik Kafes Tabut Evlere Çelik Kafes

GROHE Start ile başlayın

GROHE QuickFix’in ilk ürün serisi GROHE Start, modern tasarımıyla, banyo ve mutfaklarına yenilik katmak isteyen tüketicileri hedefliyor. GROHE Start, banyolar için farklı boyutlardaki lavabo bataryası ile tasarımı ve günlük banyo rutininde daha fazla konforu öne çıkarıyor.  sağlamak tasarlanmıştır. GROHE'nin sürdürülebilirlik stratejisiyle uyumlu olarak, GROHE Start ürünleri aynı zamanda çevreyi korumaya da katkıda bulunuyor. Örneğin, entegre GROHE EcoJoy teknolojisi, su akışını azaltırken suyu havayla zenginleştirerek değerli kaynakları koruyor ve mükemmel hacimli bir akış sağlıyor. Ayrıca, enerji tasarrufu sağlayan ve suyu kolayca kontrol eden zekice bir tasarıma sahip GROHE SilkMove ES ile donatılan ürünler,  sıcak su israfını da azaltıyor. GROHE Start aynı zamanda bir mutfak serisi de sunuyor. İnce, modern ve çağdaş tasarımları sayesinde musluklar, günlük mutfak işlerini daha kolay ve keyifli hale getirirken mutfaklarda taze bir esinti vaat ediyor.

GROHE X'deki "Haftanın Olayı"nda veya quickfix.grohe.com adresinde GROHE QuickFix hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Editör: Emlak Zirvesi