İstanbul, İzmir ve Antalya'da yoğun ilgi ile tamamlanan Kürşat Tuncel ile “Emlak Danışmanının 365 Günü" başlangıç eğitiminin yeni durağı Bursa oldu. Emlak danışmanlarına yol haritası niteliği taşıyan eğitim 7 Haziran’da Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleşecek.

Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır? Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Emlak danışmanlarına büyük katkı sağlayan eğitim İstanbul, İzmir ve Antalya'da gördüğü yoğun ilgiden sonra şimdi de Bursa’da gerçekleşecek.

120 dakikalık yıllık hedeflerin belirlenmesi ve 365 günlük programın nasıl uygulanması gerektiğine ilişkin eğitimin Bursa ayağı, 7 Haziran Salı günü saat 14:00’te Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleştirilecek. 

Endeksa, emlak danışmanlarına Kürşat Tuncel’in “Emlak Danışmanının 365 Günü” adlı yeni kitabı ile yıllık hedeflerin belirlenmesi ve 365 günlük programın nasıl uygulanması gerektiğine ilişkin eğitimi ücretsiz olarak sunuyor.

Türkiye’de otomatik gayrimenkul değerleme sunan ilk ve tek platform olduğu için bireysel kullanıcıların ve gayrimenkul danışmanlarının referans noktası konumunda bulunan Endeksa, sektörün teknoloji odaklı gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor. Bu amaçla düzenlediği Endeksa Masters eğitimlerinin yenisi 7 Haziran’da Bursa’da gerçekleştirilecek. 

7 Haziran Salı günü saat 14:00’te Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleştirilecek eğitim, sınırlı kontenjan ile yapılacak. Eğitimde katılımcılara “Emlak Danışmanının 365 Günü” kitabı ücretsiz olarak hediye edilecek. 

Katılmak için kayıt adresi: https://endeksa.club/Masters