ÇERKEZKÖY İCRA DAİRESİ TAŞINMAZIN GAZETE İLANI

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/240 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

Kocaeli Başiskele'de İcradan Satılık Villa Kocaeli Başiskele'de İcradan Satılık Villa

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Tekirdağ İl, Çerkezköy İlçe, GAZİOSMANPAŞA Mahalle/Köy, 647 Ada, 2 Parsel, 7 Nolu Bağımsız BölümTaşınmaz mesken Bodrum + Zemin + 4 Normal+ Çatı Katlı betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş binanın, 3. Normal katındadır. Ana bina asansörlü ve kaloriferlidir. Binanın dış cephe sıvası, boyası ve mantolaması yapılmıştır, çatısı, ortak alanları tamamlanmıştır, yüzde yüz seviyesinde bitmiş binadır.Keşif anında yerinde yapılan incelemede meskenin salon, 3 oda, mutfak, banyo, tuvalet, hol, koridor ve balkonlardan ibaret olduğu görülmüştür. Mesken 100,00 m2 net kullanım alanlı, 123,00 m² brüt kullanım alanlıdır. Salon ve odaların döşemeleri laminat kaplamadır. Mutfak ve koridor döşemeleri seramik kaplamadır. Banyo-Wc döşeme ve duvarları ise seramik kaplamadır. Duvarlar alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Pencereler PVC Doğrama ve ısı camlıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar Amerikan Panel kapıdır.Mutfak tezgah altı ve üstü dolap mevcuttur ve MDF kaplı olarak imal edilmiştir. Mutfak tezgahı mermerittir. Dairenin ısıtması doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Mimari projesinde balkon olarak gösterilen alanların büyük bir kısmı oda alanlarına dahil edilmiştir. Mesken Çerkezköy Belediyesi konut alanı içinde, elektrik, su, çöp toplama gibi belediyenin her türlü hizmetlerinden yararlanır konumdadır. Taşınmaz Çerkezköy Belediyesine kuş uçuşu 510,00 metre mesafede bulunmaktadır.

Adresi : Gazi Osman Paşa Mahallesi, Artan Sokak, No:4, Serenevler Sitesi, A-6 Blok, 3. Kat, Daire:7 Çerkezköy / TEKİRDAĞ

Yüzölçümü : 406 m2 Arsa Payı : 160/1624

İmar Durumu : İnşaat tarzıÇerkezköy 1. Etap Rev. Uygulama İmar Planında Konut Alanı Fonksiyonunda, Ayrık Nizam 5 Kat yapılaşma şartlarına sahip olduğu belirtilmiştir.

Kıymeti : 627.300,00 TL KDV Oranı : %1

Kaydındaki Şerhler: Diğer : Kaydındaki gibidir

Artırma Bilgileri

1.Artırma Başlangıç Tarih ve Saati : 16/03/2023 - 10:21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bitiş Tarih ve Saati : 23/03/2023 - 10:21
2.Artırma Başlangıç Tarih ve Saati : 11/04/2023 - 10:21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bitiş Tarih ve Saati : 18/04/2023 - 10:21
Editör: Emlak Zirvesi