Her hafta icradan satışa çıkardığı konut ve işyerleri arasına yenilerini ekleyen Ziraat Bankası, bu hafta Ankara ve İstanbul’dan satışa çıkardığı yeni gayrimenkuller ile vatandaşların dikkatini çekti.

Satışa çıkardığı her gayrimenkul için detaylı bilgi veren Ziraat Bankası, Ankara ve İstanbul’dan da birer işyeri ve birer konut için ihale ilanları yayınladı.

ANKARA MAMAK’TA DAİRE

Ziraat Bankası’nın bu hafta itibariyle satışa çıkardığı konutlar arasında Ankara ilinden de konutlar yer aldı. Ankara ilinden satışa en son koyduğu konutu Mamak ilçesinden satışa çıkaran Ziraat Bankası, bu ilçesinin Durali Alıç Mahallesi’nde bulunan bir adet çatı aralı apartman dairesi için ihale sürecini başlattı. Daireyi ihaleye 1 milyon 100 bin liradan açan Ziraat Bankası, dairenin genişliğini ise 157 metrekare olarak ilan etti.

İSTANBUL ESENYURT’TA İŞYERİ 

Ziraat Bankası’nın yeni satışa koyduğu gayrimenkuller arasında İstanbul ilinden de gayrimenkuller yer aldı. İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yer alan Talatpaşa mevkiinden bir işyeri satışa çıkaran Ziraat Bankası, işyerinin hem dükkan hem de mağaza olarak kullanıma uygun olduğunu belirtti.

Oldukça işlek bir caddede yer alan bu işyerinin kullanım alanına ilişkin de bilgi veren Ziraat Bankası, işyerinin genişliğini 93 metrekare olarak ilan etti. Öte yandan Ziraat Bankası’nın bu işyerini ihaleye açtığı bedel 1 milyon 150 bin lira oldu.

ANKARA AKYURT’TA İŞYERİ

Bursa'da İcradan Satılık Arsa Bursa'da İcradan Satılık Arsa

Ziraat Bankası’nın Ankara’dan satışa yeni çıkardığı tek gayrimenkul konut olmadı. Aynı zamanda Ankara’dan bir işyeri de satışa koyan Ziraat Bankası, Ankara ilinin Akyurt ilçesinin Beyazıt Mahallesi’nde yer alan bir işyeri için ihale sürecinin başladığını duyurdu.

İşyerinin tipini dükkan veya mağaza olarak kamuoyuna bildiren Ziraat Bankası, işyerinin genişliğini ise 550 metrekare olarak ilan etti. Öte yandan Ziraat Bankası, bu işyerinin ihale başlangıç bedelini 1 milyon 221 bin 875 lira olarak istedi.

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ’NDE DAİRE

Ziraat Bankası’nın bu hafta itibariyle satışa koyduğu son yeni gayrimenkul İstanbul ilinde bulunan bir konut oldu. İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesinin Marmara Mahallesi’nden yeni bir konutu satışa çıkaran Ziraat Bankası, apartman dairesi olan bu konutun genişliği 100 metrekare olarak ilan detayına ekledi.

İhale başlangıç bedelini piyasa değerinin altında tutan Ziraat Bankası, bu bedeli 1 milyon 675 bin lira olarak duyurdu.

Editör: Emlak Zirvesi