Yaşam alanlarına sunduğu ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, 2023’ün banyo trendlerine; ilhamını doğadan alan Radius Elements serisi ile katkı sunuyor.

Banyolar; yaşam alanlarının genel atmosferinde ve konforunda önemli bir rol oynuyor. Her gün kullanılan bu alanların, işlevselliği kadar estetik görünümü de oldukça önemli. Yenilikçi ürünleriyle yaşam alanlarına modern bir dokunuş yapan Günsan, son dönemde ahşap dokuların ve doğal taşların öne çıktığı banyo tasarımlarına Radius Elements serisi ile eşlik ediyor.

Her zevk ve ihtiyaca yönelik seri ile banyo dekorasyonlarının tamamlayıcısı

Granit Ev Gereçleri Sunviatube ile Aydınlanıyor Granit Ev Gereçleri Sunviatube ile Aydınlanıyor

Banyolar, doğru parçalar bir araya getirildiğinde kaliteli zaman geçirilmesini sağlıyor. 2023 banyo trendlerinde bulunan dokulu yapılar ve doğayı çağrıştıran yüzeyler banyolara stil sahibi bir ruh katarken, doğal taşlar ve bitkiler ise banyolara doğanın sıcaklığını taşıyor. Günsan, her zevk ve ihtiyaca hitap eden Radius Elements serisinde yer alan doğal taş malzemeli anahtarları ile dekorasyonların tamamlayıcısı oluyor. Günsan Radius Elements Doğal Taş kategorisinde; Seagreen, Black, Silver Gold, Silver Gray gibi farklı renk ve desenlerde 4 alternatif bulunuyor. 

Editör: Emlak Zirvesi