Ahşap ve metal boyama için uygun çözüm

18V ile daha da geniş bir uygulama yelpazesi için yeni segment

İnci Beyazının Zarafeti Sofralara Taşınıyor İnci Beyazının Zarafeti Sofralara Taşınıyor

Hafif püskürtme tabancası ve ayrı bir motor ünitesi sayesinde ergonomik kullanım

Boya akışı, farklı projelere basit şekilde ayarlanır

Birçok uygulama için tek batarya: Yerden ve bütçeden tasarruf edin, çevreyi koruyun

EasySpray 18V-100 ile Bosch, ‘18V Power for All System’ serisine DIY'cılar açısından popüler bir uygulama ekliyor. Artık ahşap ve metaller damlayan bir rulo veya fırça olmadan ve herhangi bir güç kablosu kullanmadan kolay ve düzgünce boyanabilecek.

Bosch'un ilk kablosuz boya püskürtme sistemi olan EasySpray 18V-100, cila ve vernik gibi tüm yaygın su bazlı ahşap ve metal boyaların kullanımına uygun. ‘18V Power for All System’ serisi, her segmentteki tüm temsili araçları kapsıyor.

Seri şu anda yaklaşık 40 DIY, bahçe ve ev aletinden oluşuyor ve hatta ‘Power for All Alliance’ çapraz markasındaki ek aletlerle Bosch serisinin de ötesine geçiyor.

Kırıcı delici matkaplardan çim biçme makinesine ve hatta elektrikli süpürgeye kadar tüm aletler aynı 18V lityum iyon pil ve sadece bir şarj cihazı ile çalıştırılabiliyor. Bu, kullanıcıların yerden ve bütçeden tasarruf etmesini sağlıyor ve çevreyi koruyor.

Ergonomik kullanım: Hafif püskürtme tabancası ve ayrı motor ünitesi 

Kablosuz boya püskürtme sistemi EasySpray 18V-100, kapı ve sandalyeleri boyamak, bahçe mobilyalarını cilalamak veya ahşap ve metal çitleri boyamak gibi küçük ve orta ölçekli projeler için uygun. Seçilen boyaya ve seyreltme derecesine bağlı olarak, örneğin 2,5 Ah batarya şarjı ile birkaç metre çite kolaylıkla püskürtme işlemi uygulanabiliyor.

18V lityum iyon batarya, geleneksel aletlerde olduğu gibi püskürtme tabancasının altında değil, omuz askısı aracılığıyla vücuda takılan motor ünitesinde yer aldığı için kullanım kolaylığı sağlıyor. Püskürtme tabancasını daha hafif ve daha kompakt hale getiriyor ve böylece DIY'cılar boyayı herhangi bir pozisyonda rahat bir şekilde uygulayabiliyor.

Hızlı, verimli ve eşit boya uygulaması 

Boya uygulamasının istenen yoğunluğu, püskürtme kafasındaki EasySelect kontrolü kullanılarak kolayca ayarlanıyor. Yatay, dikey veya yuvarlak olmak üzere 3 farklı püskürtme ayarı arasından seçim yapılabiliyor. Alet üzerindeki semboller bu seçimi yapmaya yardımcı oluyor.

Bir grafik, doğru püskürtme tekniğini ve iyi bir sonuç elde etmek için gereken yüzeye doğru mesafeyi gösteriyor. Bu, boyanın hızlı, eşit ve temiz bir şekilde uygulanmasını kolaylaştırıyor. Boya kabı 800 ml'ye kadar boya alabiliyor ve hızla yeniden doldurulabiliyor. Boyayı sürmeyi bitirdikten sonra, boyanın koyulduğu parçaları suyla durulayıp bir sonraki projeye başlayabilirsiniz.

Editör: Emlak Zirvesi