Evlerin kalbi diye nitelendirilen banyolar için bütünsel tasarım anlayışıyla ürünler geliştiren Creavit, banyo mobilyası kategorisindeki ürünlerine yeni eklediği; Alinda, Gordion ve Tion ile banyoları estetik ile buluşturmayı hedefliyor. 

Klasik Sevenlerin Tercihi; Alinda

Modern tasarım ve sadeliğin yeniden yorumlanmasıyla ortaya çıkan Alinda, banyolarında klasik dekorasyonu tercih edenler için tasarlandı. Zamansız görünümü ve her detayında fark edilen estetik duruşuyla Alinda banyolarında sadeliği ve fonksiyonelliği yaşamak isteyenler için tasarlandı. DX Color teknolojisiyle neme ve çizilmeye karşı dayanıklı olan Alinda, uzun süreli bir kullanım vaat ediyor. 

Serinin DX Color beyaz, DX Color antrasit, parlak beyaz, parlak siyah, natürel çam, açık ceviz renk seçenekleri bulunuyor.

BAB Architects’ten Anadolu Ajansı Genel Müdürlük Binası Açık Ofis Katlarına Yeni Tasarım BAB Architects’ten Anadolu Ajansı Genel Müdürlük Binası Açık Ofis Katlarına Yeni Tasarım

Siyahın Estetiği Gordion

Gordion, tasarımı ve boyutları sayesinde her banyoya uyum sağlıyor. Kapaklarındaki ahşap görüntüsü banyoya sıcaklık katarken, siyah cam lavabosu ile mekânlarınıza siyahın asaletini modern bir görünümle harmanlayarak sunuyor. Milenyum yüzey ve natural gri çam kaplama görünümüne sahip Gordion, gün ışığına sahip LED lambası ile banyolarınıza estetik bir görünüm kazandırıyor.  

Serinin siyah ve natürel çam renk seçenekleri bulunuyor.

Küçük Banyoların Yeni Dostu Tion

Mermer kaplama ve kulpsuz yüzey görünümüyle küçük banyolarda bile mimari estetiğe sahip yaşam alanları yaratılabiliyor.  Gün ışığına sahip LED aynası, mobilya uyumlu lavabosu ve MDF lam dokusuyla Tion ile en dar alanlarda bile estetik bir tasarım vaat ediyor. 

Serinin royal mermer, luanda ve marmol renk seçenekleri bulunuyor.