Marshall ile Ahşap ve Metal Bahçe Mobilyaları İlk Günkü gibi Şık ve Bakımlı Marshall ile Ahşap ve Metal Bahçe Mobilyaları İlk Günkü gibi Şık ve Bakımlı

Sunduğu akıllı çözümler ve farklı tarzlara hitap eden ürünleriyle dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Roca,  banyo deneyimini iyileştiren tasarımlara imza atıyor. Roca’nın yenilikçi çözümleri arasında yer alan Stonex® malzeme ile üretilen duş tekneleri ve küvet modelleri, banyo alanlarına hem çekicilik hem işlevsellik katıyor.

Stonex® estetiği fonksiyonellikle buluşturuyor

Roca’nın inovatif çözümlerinden Stonex® malzeme, yüksek kaliteli reçine ve minerallerin eşsiz birleşimi ile elde ediliyor. Roca’ya patentli Stonex® formülü ile üretilen küvetler ve Terran Duş Tekneleri, banyo alanlarında fonksiyonel bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Kullanıcının montaj esnasında istediği ölçüde keserek boyutlandırabildiği Terran Duş Tekneleri’nin çerçeveli, çerçevesiz, dikdörtgen, kare ve açılı modelleri de bulunuyor. Beyaz, arduaz, siyah, inci, onyx, bej ve kahve olmak üzere yedi farklı renk seçeneğine sahip Stonex® Terran duş tekneleri; farklı tasarım ve farklı renkleriyle, estetik banyolara hayat veriyor. Çeşitli mekanlardaki farklı özelliklere ve boyutlara sahip banyolara rahatlıkla uygulanabilen Terran Duş Teknesi, oteller ve renovasyon projeleri için de ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Doğal, konforlu ve dayanıklı

Doğadaki taş ve kaya yüzeylerinden ilham alan Stonex®, reçine ve doğal mineral bileşimi ile dokulu kaplaması sayesinde doğallık hissi uyandırırken, üretimi sırasında ortaya çıkan pürüzlü yapı ürünlere kaymazlık özelliği kazandırıyor. Güvenli olduğu kadar konforlu bir kullanıma da sahip olan Stonex®, yüksek kaliteli reçine ve mineral bileşimi ile her zaman sıcaklığını koruduğundan banyo öncesinde zeminin ısıtılmasına ihtiyaç duyulmuyor. Darbelere, kimyasal ürünlere ve UV ışınlarına karşı üst düzey dayanıklılığa sahip Stonex®, bu yönüyle uzun yıllar orijinal rengini koruyor. Ayrıca, tek parça halinde üretilen küvet ve duş tekneleri temizliği de kolaylaştırarak maksimum hijyeni garanti ediyor.

Editör: Emlak Zirvesi